MEDICOM Clinic

Kůže hladká jako samet aneb Hýčkání povoleno!

06 Září

Příběh technologie LPG se začal psát před více než třiceti lety ve Francii, když samotný zakladatel a tvůrce téhle patentované technologie, p. Louis Paul Guitay, byl sám po těžkém úraze a potřeboval pravidelně docházet na masáž. Večerní masáže mu ale oproti těm ranním zdaleka nepřišly tak efektivní. Cítil, že ruce maséra už jsou po celém dnu zkrátka pořádně unavené. Louis Paul Guitay proto začal přemýšlet, čím by masérovi práci usnadnil a jak by ji zároveň zefektivnil. A tak se v jeho mysli nakonec zrodila idea mechanické masáže prováděné přístrojem vybaveným léčebnými hlavicemi, které po těle rotují a tím kůži efektivně ošetřují.

Patentovaná myšlenka

Z prostého nápadu se postupně vyvíjela unikátní technologie patentovaných přístrojů LPG, jejichž účinků dnes každodenně využívá více než dvě stě tisíc lidí po celém světě. A pozor, na LPG lipomasáž nedají dopustit ani celebrity! Hollywoodský herec George Clooney, britský filmový a divadelní herec Jude Law, fotbalista Zinédine Zidane, topmodelka Naomi Campbell... Tolik na ukázku jen několik málo jmen za všechny.

blondyna v bilem body

Blahodárné účinky

A čím to, že se technologii LPG povedlo dobít už téměř celý svět? Za úspěchem stojí právě efekt ošetření. „LPG lipomasáž se provádí pomocí unikátní léčebné hlavice vybavené motorizovanými válečky. Klapky hlavice rotují po celém těle a svým pohybem dovedou působit až do hloubky kůže, kde aktivují tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové – látek tělu vlastních, kterých v kůži s věkem přirozeně ubývá, a tak stárne,“ vysvětluje korektivní dermatoložka MUDr. Markéta Majerová. Podle ní však LPG lipomasáž dovede víc, než aktivovat v kůži tvorbu zmíněných látek zodpovědných za elasticitu a hydrataci. „Ošetření urychluje i činnost lymfatického systému a přispívá k celkové detoxikaci těla, proto pomáhá například řešit celulitidu a slouží i jako její prevence,“ dodává lékařka. Ani tohle ovšem není všechno. LPG totiž přispívá také k zeštíhlení, napomáhá tělu zbavit se modřin, otoků a urychluje hojení jizev. Pro hladší průběh rekonvalescence se proto doporučují alespoň dvě ošetření LPG před invazivní liposukcí a další dvě po ní.

blondyna medicom

Princip LPG lipomasáže

A jak vlastně celé ošetření probíhá v praxi? Nejdřív na sebe navléknete tenoučký overal. Tím je kůže oddělena od hlavice přístroje. Poté ošetřující personál začne hlavicí postupně masírovat celé vaše tělo. Doba ošetření pak nejčastěji odpovídá 35 minutám. A kdy se dočkáte prvních výsledků? Efekt ošetření sice ucítíte na své pokožce už po první lipomasáži, kůže se pěkně prokrví, na dotek zjemní. Aby byla vaše proměna ale viditelná i z dlouhodobého hlediska, vyplatí se podstoupit hned celou sérii ošetření – ideálně osm až deset v průběhu jednoho měsíce. Pak už vám jen stačí své ladné křivky a hebkou pokožku pomocí LPG lipomasáže udržovat ve skvělé formě třeba jen jediným ošetřením do měsíce. Tak co, půjdete do toho? Udělejte si na sebe čas a nechejte se hýčkat!

Proč do toho jít?

  • Pokožka bude pevnější a hladší o 25 %
  • Aktivujete v kůži tvorbu kolagenu a elastinu o 46 %
  • Podpoříte tvorbu kyseliny hyaluronové až o 80 %
  • Zabráníte vzniku celulitidy a její stávající projevy ustoupí o více než 25 %
  • Urychlíte činnost lymfatického systému
  • Efektivně detoxikujete pleť i pokožku celého těla
  • Podpoříte přirozené odbourávání tuku až o 70 %
Zpět