MEDICOM Clinic Blog
26
Čvn
 • chlap

7 top ošetření a zákroků pro muže: Pánové, troufnete si?

Anti-aging , Novinky , Ošetření , Zákroky

Nejen ženy, ale stále častěji i muži řeší svůj zevnějšek... Tentokrát proto přinášíme 7 top ošetření a zákroků, díky nimž se stanou atraktivnější právě naše drahé polovičky. Dámy, dejte jim tento článek přečíst! ;-)

Více
05
Čvn
 • horyna

Plastiky jako fenomén dnešní doby: Kde je hranice mezi přirozenou touhou po kráse a posedlostí?

Lifestyle , Novinky , O nás , Rozhovory , Zákroky

Plastickou operaci může člověku doporučit dokonce i psycholog. Na druhou stranu by měl ale chirurg předem poznat, kdy je lepší klienta odmítnout a raději ho neoperovat... O plastických operacích a jejich oblibě mnohdy hraničící s posedlostí vlastním zevnějškem jsme si povídali s našim plastickým chirurgem Pavlem Horynou.

Více
03
Bře
 • liposukce

Nejčastější otázky na téma... Liposukce!

O nás , Rozhovory , Zákroky

Zvažajete liposukci, ale neustále máte v hlavě spoustu obav a otazníků? Vybrali jsme 10 vašich nejčastějších otázek a položili jsme je našemu plastickému chirurgovi Pavlu Horynovi. Přečtěte si, jak na otázky odpověděl a zjistěte o liposukci vše o A do Z! ;-)

Více
30
Led
 • MEDICOM Clinic

Štíhlejší a pevnější postava? Přání splněno!

Anti-aging , Novinky , O nás , Zákroky

Dala jste si předsevzetí, že letos opravdu zapracujete na své postavě? Skvělé! Máme pro vás hned několik ošetření a zákroků, které vás buď přiblíží k vytyčenému cíli, anebo váš sen na počkání promění ve sladkou realitu!

Více
05
Pro
 • MEDICOM Clinic

Splňte si sen o krásnějším těle na splátky!

Anti-aging , Novinky , O nás , Zákroky

Toužíte podstoupit vysněnou plastickou operaci, ale kvůli její ceně ji neustále odkládáte? Splňte si svůj sen na splátky! Našim klientům nově nabízíme možnost financování zákroku nejen s úvěrovou společností Home Credit, ale také s Health Care Financing a. s., a to za velmi příznivé úrokové sazby!

Více
23
Lis
 • vanoce

Darujte pod stromeček krásu: poukázku do MEDICOM Clinic!

Novinky , O nás

Blíží se první adventní neděle a tak už většina z nás po vánočních dárcích minimálně pokukuje... Sháníte-li inspiraci, jste na správném místě! Pořiďte svým blízkým letos k Vánocům dárkový poukaz k nám a získejte k němu i spoustu dalších pěkných dárků – třeba pro sebe! :-)

Více
11
Říj
 • MEDICOM Clinic

Povídání s nováčkem v týmu plastických chirurgů: MUDr. Radek Lhotský, seznamte se!

Novinky , O nás , Rozhovory

MEDICOM Clinic v Brně má novou posilu, šikovného plastického chirurga MUDr. Radka Lhotského. Na jaké zákroky se pan doktor specializuje, zvažuje i on sám v budoucnu podstoupení nějaké operace a co nejraději dělá ve volném čase? Zeptali jsme se!

Více
01
Říj
 • MEDICOM Clinic

„Nesmyslný zákrok bych klientovi rozmluvil!“ říká primář naší kliniky

O nás , Rozhovory , Zákroky

S primářem MEDICOM Clinic, MUDr. Michalem Pulsem, CSc., jsme si povídali o plastických operacích a jeho cestě k oboru. S jakými požadavky za ním lidé na kliniku přicházejí? Rozmluvil někdy klientovi podstoupení zákroku? A vážně chtěl být vždycky plastickým chirurgem? Přečtěte si v našem rozhovoru!

Více
06
Zář
 • MEDICOM Clinic

Kůže hladká jako samet aneb Hýčkání povoleno!

Anti-aging , Novinky , Zákroky

Sníte o sametově jemné a dokonale pevné pokožce bez sebemenších vad na kráse? Dopřejte jí pravidelnou LPG lipomasáž! Příjemné ošetření fungující na bázi přirozené mechanické stimulace buněk udělá s pokožkou vašeho těla hotové divy.

Více
23
Úno

MUDr. Petr Pachman: "Smyslem je, aby se každý ve svém těle cítil dobře."

Anti-aging , Lifestyle , Novinky , O nás , Rozhovory , Zákroky

Jaký názor má na plastické operace a kult krásy náš plastický chirurg, MUDr. Petr Pachman? Jaké jsou aktuální trendy v tomhle oboru a které zákroky patří k těm nejvyhledávanějším? Přečtěte si poutavý rozhovor!

Více
22
Úno
 • liposukce

Jak se zbavit tuku. Značka: Co nejrychleji a jednou provždy!

Novinky , O nás , Zákroky

Pravidelně cvičíte, celkem zdravě jíte, ale stejně nakonec zhubnete tam, kde to nejméně potřebujete? Vsaďte na některou z našich liposukcí a zeštíhlete přesně v partii, o které si tajně sníte!

Více
04
Lis
 • Eva Papalová, augmetnace vč. modelace, MEDICOM Clinic

Je fajn se ráno probudit a mít prsa, která jste celý život chtěla!

Příběhy , Rozhovory , Zákroky

Plastická operace prsou. Jak takový zákrok zasáhne do života ženy? Přečtěte si rozhovor s paní Evou, maminkou dvou dětí, která se rozhodla změnit svůj život.

Více