MEDICOM Clinic Blog
10
Pro
 • MUDr. Markéta Majerová

Čas na peeling: Jaký udělá pleti dobře?

Anti-aging , Ošetření , Rozhovory

Přemýšlíte, jak proměnit svou pleť v zářivější? Zkuste peeling. Jaký je rozdíl mezi tím domácím a ordinačním neboli chemickým i proč vsadit právě na něj, vám prozradí naše hlavní korektivní dermatoložka Markéta Majerová.

Více
26
Lis
 • MEDICOM Clinic

Na svátky krásnější: Jaké ošetření pleti stihnout do Vánoc

Anti-aging , Ošetření

Zbývá necelý měsíc do Vánoc, a tak většina z nás míří nejen do kadeřnictví a na manikúru, ale také k nám. Všechny přece chceme být na Štědrý den co nejkrásnější, nebo snad ne? ;–) Nabízí se proto otázka: Jaké ošetření dopřát pleti, než začnou nejkrásnější svátky v roce?

Více
12
Lis
 • Vánoce

Vánoce se blíží: Máme pro vás inspiraci na letošní dárky

Novinky , O nás , Ošetření , Zákroky

Ještě jste se ani nestihla smířit s tím, že skončily letní prázdniny i letos hodně povedené babí léto, a už klepe na dveře advent. Chcete se vyhnout nakupování dárků na poslední chvíli i předvánočnímu shonu? Máme pro vás tip, jak na to ;-)

Více
05
Lis
 • MUDr. Třísková, MEDICOM Clinic

Jak na mladší a krásnější ruce? Poradí vám naše korektivní dermatoložka

Anti-aging , Ošetření , Rozhovory

Nelíbí se vám, jak vypadá kůže na vašich rukou? Je příliš suchá i hrubá na dotek, posetá drobnými hnědými flíčky a její pružnost pomalu vzal čas? O tom, proč kůže na rukou rychle stárne a jaké druhy ošetření jí navrátí vitalitu i punc mládí, jsme si povídali s naší lékařkou Katarínou Třískovou.

Více
22
Říj
 • MEDICOM Clinic

Čas laserů: Jakým z nich vyřešíte svůj kožní problém?

Anti-aging , Ošetření

Nastává ideální období pro ošetření pleti laserem. Jaký konkrétní druh laseru vám pomůže od vašeho problému s pletí? Odpovědi jsme hledali přímo u našich korektivních dermatoložek.

Více
17
Zář
 • MEDICOM Clinic

IPL světlo: Jak poslouží vaší pleti i pokožce celého těla?

Anti-aging , Ošetření , Rozhovory

Toužíte po omlazení pleti nebo byste se konečně rádi zbavili pigmentových skvrn? Oba problémy s pletí vyřeší ošetření intenzivním pulsním světlem. O tom, jak procedura probíhá, jak dlouho vydrží její efekt a kdy i proč se rozhodnout právě pro ni, vám v rozhovoru prozradí naše korektivní dermatoložka Iva Obstová.

Více
03
Zář
 • MEDICOM Clinic

6 tipů, jak se po létě zbavit pigmentových skvrn

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Během léta jste svou tvář i tělo s chutí nastavovala slunci, a tak se vám za to pokožka pomstila pigmentovými skvrnami? Jestli přemýšlíte, jak se jich zbavit, bude se vám hodit 6 osvědčených rad posvědcených našemi dermatoložkami.

Více
13
Srp
 • MEDICOM Clinic

3 tipy, jak v létě pečovat o vlasy

Lifestyle , Ošetření

Přemýšlíte, čím v létě potěšit své vlasy, aby se netřepily, nebyly na první pohled vysušené od slunce, ale naopak se zdravě leskly? Máme pro vás 3 dobré rady, jak své vlasy zaručeně dostanete do prázdninové krásy a pohody.

Více
06
Srp
 • MEDICOM Clinic

Lekce anti-agingu: Jak na to, aby vám každý tipoval o pár let méně?

Anti-aging , Ošetření

Stárnutí je přirozený proces, který nezastavíte, na druhou stranu ho můžete výrazně zpomalit. Pravda, geny si nevyberete, ale řadu dalších věcí rozhodně ovlivnit lze... Na co si dát pozor, pokud chcete stárnout co nejpomaleji?

Více
23
Čvc
 • MEDICOM Clinic

3 ošetření pro svěží pleť o prázdninách

Anti-aging , Ošetření

Kvůli horkým letním teplotám se vaše pleť necítí příliš fit? Hydrataci a svěží look jí můžete zajistit třeba jedním ze třech druhů estetických ošetření u nás na klinice. Na rozdíl od laserů jsou tyto procedury se sluncem zadobře, ideální doba pro jejich podstoupení je tedy právě teď!

Více
16
Čvc
 • MEDICOM Clinic

5 tipů, jak chránit pleť před vlivem klimatizace

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Máte ve své kanceláři klimatizaci nastavenou na žalostně nízkou teplotu, zatímco venku padají horké teplotní rekordy? Kromě toho, že si koledujete o nastydnutí, trpí kvůli teplotním rozdílům i vaše pleť. Jak ji před klimatizací chránit? Nechejte si poradit od naší korektivní dermatoložky Ivy Obstové.

Více
02
Čvc
 • MEDICOM Clinic

„Obličej musí být v harmonii,“ tvrdí Markéta Majerová

Anti-aging , Ošetření , Rozhovory

Jaké ošetření pleti jsou aktuálně v kurzu? Proč nemůžete věřit reklamám na pleťové krémy a které procedury už na sobě vyzkoušela naše hlavní korektivní dermatoložka? Zeptali jsme se! ;-)

Více