MEDICOM Clinic

4 procedury pro sexy křivky na „last minute“

21 Květen

MEDICOM CLINIC

Léto klepe na dveře a vy jste nestihla vyladit svou figuru do plavek tak, jak jste si už v zimě naplánovala? Zjistěte, jaké ošetření vám pomůžou k přitažlivějšímu tělu doslova na poslední chvíli!

Mít štíhlejší stehna, ploché bříško a zbavit se celulitidy. Krásná představa, že? Snažit se jíst zdravě a pravidelně sportovat je při takovém přání samozřejmě zásadní, ale ruku na srdce – občas na výsledky čekáme až příliš dlouho, a tak hledáme způsoby, jak si cestu ke krásnějšímu tělu usnadnit a celý proces minimálně trochu urychlit.

Restartovat stávkující metabolismus a rozproudit lymfu, aby nám šlo hubnutí snadněji, zároveň pokožku zbavit celulitidy, prokrvit ji, detoxikovat a omladit, to všechno dovedou ošetření z kategorie Body formingu. A jejich další plus? Nečeká vás po nich vůbec žádná rekonvalescence, protože se jedná pouze o ambulantní a neinvazivní metody. LPG lipomasáž, rázová vlna, lékařská kryolipolýza CoolTech nebo snad injekční lipolýza? Vyzkoušejte některé z těchto ošetření a hned po něm se klidně vraťte do práce nebo si ještě jděte zacvičit.

1. LPG lipomasáž

Jedná se o velmi příjemné masážní ošetření, které dovede zaktivovat přirozený proces štěpení tuků v těle, zároveň pokožku prokrvit, detoxikovat a podpořit činnost lymfy. „Při ošetření navíc dochází k obnově tvorby elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové, což jsou látky tělu vlastní, zodpovědné za pružnost, elasticitu a hydrataci kůže. Po několika LPG lipomasážích se proto pokožka krásně zpevní, vyhladí a zároveň omladí,“ popisuje korektivní dermatoložka MUDr. Katarína Třísková z pražské a ústecké MEDICOM Clinic.

MEDICOM CLINIC

A jak samotné ošetření probíhá? Před začátkem vás na klinice oblékneme do speciálního tenkého overalu, který vám u nás půjčíme nebo si ho můžete na recepci rovnou zakoupit. Během celé procedury už jen pohodlně ležíte na lehátku a sestřička vám speciální hlavicí přístroje masíruje po dobu 35 minut celé tělo. Při LPG lipomasáži lze aplikátorem ošetřit buď všechny problémové oblasti – břicho, stehna a zadeček – nebo se zaměřit pouze na jednu z nich.

Pro co nejvýraznější efekt je však nutné ošetření několikrát zopakovat. Průměrně počítejte s pěti až deseti procedurami v intervalu cca dvou LPG lipomasáží týdně. Na klinice proto můžete zakoupit i speciální cenově zvýhodněné balíčky, které obsahují 5 nebo 11 procedur. Po vychození celého balíčku procedur si už můžete LPG lipomasáží své štíhlejší a pevnější tělo jen udržovat. Na proceduru vám pak stačí přijít přibližně 1x měsíčně.

2. Rázová vlna

Stimulovat v těle metabolismus, obnovit tvorbu kolagenu, elastinu a zároveň odbourávat celulitidu i nežádoucí tuk dovede také rázová vlna. Při tomto ošetření se na příslušnou partii nejprve nanese čirý ultrazvukový gel, díky němuž pak akustické rázové vlny vycházející z hlavice přístroje snadněji pronikají do podkoží, kde pomáhají zaktivovat zmíněné blahodárné procesy.

Odstranění celulitidy

Ošetření břicha rázovou vlnou trvá asi dvacet minut. Pokud si přejete ošetřit aplikátorem i zadní stranu stehen, počítejte zhruba se čtyřiceti minutovou procedurou. Stejně jako LPG lipomasáž ani tato procedura nebolí. Kdyby vám ale přece jen byla jakkoliv nepříjemná, stačí poprosit sestřičku, aby na přístroji snížila intenzitu rázových vln vycházejících z aplikátoru.

Rázovou vlnu se rovněž vyplatí několikrát zopakovat. Na našich klinikách proto opět nabízíme cenově zvýhodněné balíčky po 5 nebo 11 opakování procedury. Nicméně už po první proceduře se pokožka krásně zpevní, prokrví a stane se hladší i jemnější na dotek.

3. Lékařská kryolipolýza CoolTech

Výraznějšího zeštíhlení docílíte kryolipolýzou prováděnou přístrojem CoolTech. Jedná se o neinvazivní lékařskou liposukci, při které se tuku zbavíte jeho zmrazením při teplotě -8°C, a to během sedmdesáti minutového ošetření. Pro ještě lepší výsledek si můžete i tuto mrazivou terapii zopakovat, ale viditelného zeštíhlení dosáhnete už jedinou procedurou.

CoolTech

Přístroj CoolTech navíc disponuje dvěma hlavicemi, a tak jím lze ošetřit buď jednu párovou oblast na těle (například vnitřní stranu stehen, boky, paže), anebo se zaměřit třeba jen na břicho, které stačí ošetřit jednou hlavicí.

A jak zeštíhlující terapie chladem v praxi probíhá? Při kryolipolýze CoolTech vám sestřička nejprve aplikuje na ošetřovanou partii ochranný gel. Poté na kůži přisaje hlavici, která špíček podtlakem vtáhne do sebe. První minuty procedury vám proto můžou být trochu nepříjemné. Následně už ale budete jen ležet na pohodlném lůžku přikrytá dekou. Můžete si číst, telefonovat nebo třeba usnout a během toho vlastně hubnout! Výsledek kryolipolýzy se dostaví asi po 2 měsících. Během této doby se bude terapií zmražený tuk lymfou postupně odplavovat ven z těla.

4. Injekční lipolýza

Pokud nemáte čas ani morálku na to, abyste pravidelně docházela na LPG lipomasáž nebo absolvovala sérii rázových vln, ani se nechcete pouštět do „mrazivé“ kryolipolýzy, můžete vsadit na tzv. injekční lipolýzu. Během tohoto ošetření vám lékař aplikuje tenkou jehličkou do zvolené partie směs látek, která se svým složením vlastně podobá velmi efektivnímu spalovači tuku. Díky přímé aplikaci do problémové oblasti a složení této látky je však injekční lipolýza oproti tomu nesrovnatelně účinnější.

Celá procedura zabere jen pár minut, ale pro maximální efekt se ji opět vyplatí absolvovat hned několikrát – ideálně 2x až 4x během jednoho měsíce. Ošetření slouží především ke korekci menšího množství tuku například v oblasti vnitřní strany stehen nebo spodního bříška, ale osvědčí se vám také při řešení podbradku.

Chcete se o některé z těchto procedur dozvědět víc nebo se na ni rovnou objednat? Volejte bezplatně na číslo 800 254 642 (800 CLINIC) nebo nám napište e-mail na clinic@medicomclinic.cz. Když se na ošetření objednáte v nadcházejících dnech, do začátku prázdnin se štíhlejšího a pevnějšího těla ještě dočkáte! ;-)

Zpět