MEDICOM Clinic

Paní Kateřinu trápila silnější stehna. Problém vyřešila až laserová liposukce

01 Říjen

Sympatické Katce (38) odjakživa vadila silnější stehna, která k její jinak štíhlé postavě vůbec nepasovala. Cvičení ani diety nepomáhaly, vždycky zhubla jen v partiích, kde to vůbec nepotřebovala. Nakonec se tedy rozhodla podstoupit liposukci a nelituje – dnes má postavu modelky.

MEDICOM CLINIC

Kvůli svým silnějším stehnům se paní Katka vždycky dost trápila. „Vím, že mám jinak štíhlou postavu a mohla bych být tedy se svým tělem spokojená, jenže já se prostě nemohla zbavit pocitu, že neforemná stehna dojem z mojí postavy úplně kazí.“

Paní Katka měla kvůli tomu i problém sehnat džíny nebo kalhoty. „Buď mi byly volnější v pase a přes stehna jsem je nenavlékla, nebo to bylo přesně naopak. Rozhodně mi ale nikdy dobře neseděly, což mě samozřejmě štvalo,“ dodává smutně.

Cvičení a diety nepomáhaly

Katka toužila po symetrické postavě, a tak se nejprve pustila do intenzivního cvičení a držela různé diety. Vždycky to ale prý dopadlo tak, že jí šla kila dolů jen v místech, kde to jak naschvál vůbec nepotřebovala, zatímco stehna měla pořád stejně silná. „Urputným cvičením a hladovkami jsem si nakonec spíše ublížila. Trpěla jsem na svalové horečky a záněty kloubů.“

MUDr. Petr Pachman

Rozhodnutí pro liposukci

Nakonec se prý Katka ocitla v jakémsi začarovaném kruhu a přemýšlela, jak z něj ven. „Až jsem si jednoho dne řekla, že udělám za svým trápením pomyslnou tečku, seberu odvahu a podstoupím zkrátka liposukci.“ K zákroku si vybrala brněnskou pobočku MEDICOM Clinic, konkrétně plastického chirurga Petra Pachmana. A protože Katka nechtěla být po zákroku dlouho doma, hledala účinnou, ale zároveň vůči tělu velmi šetrnou metodu. Po domluvě s lékařem proto volba padla na laserovou liposukci.

Sázka na laserovou metodu

Laserová liposukce dnes představuje nejpopulárnější a nejúčinnější metodu odsátí tuku. Zaručuje bezpečné, rychlé a efektivní rozpuštění tuku v požadované lokalitě. Výhodou je přítomnost laserového vlákna, které dovede zacílit na konkrétní tukové buňky bez toho, aby poškodilo okolní tkáně a cévy. „Zákrok je proto spojený jen s minimálním výskytem modřin a otoků, navíc po něm pokožka zůstává dobře vypnutá a po operaci se můžete rychle vrátit ke svým běžným aktivitám,“ tvrdí Petr Pachman.

Efekt zákroku ostatně potvrdila i samotná Kateřina: „Po operaci jsem byla hodně mile překvapená, protože se mi na těle opravdu neudělaly skoro žádné modřiny ani otoky! Zpětně jsem tedy vážně šťastná, že jsem se k liposukci odhodlala. Zákrok mi dal úplně nový impulz a chuť do života. Teď jsem se svou postavou naprosto spokojená, zvedlo se mi sebevědomí, připadám si skoro jako modelka,“ směje se Katka.

Liposukce MEDICOM CLINIC

Také nejste spokojeni se svou postavou? Trápí vás špíček v konkrétní partii a nedokážete se ho zbavit posilováním a zdravou stravou? Objednejte se na bezplatnou a nezávaznou konzultaci liposukce na některou z našich klinik! Poradíme vám s výběrem liposukční metody a dopředu vás seznámíme se vším, co zákrok obnáší. Pro objednání a bližší informace volejte bezplatně na číslo 800 254 642 (800 CLINIC). Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)

Zpět