MEDICOM Clinic

Proměnu dekoltu si před Vánoci dopřála i Sandra Parmová, moderátorka z Primy

02 Prosinec

Televizní moderátorce a mamince více než roční holčičky Emily, Sandře Parmové (32), se zalíbil plný dekolt, jakým se pyšnila v době těhotenství a hlavně kojení. Aby se z něj mohla radovat i dnes, kdy už holčičku nekojí, rozhodla se u nás na klinice v Brně podstoupit plastickou operaci. A výsledek?

Sandra Parmová

Sympatická blondýnka, moderátorka odpoledních zpráv na TV Prima, u nás před dvěma týdny podstoupila plastickou operaci prsou. Nikdy dříve by ji prý nenapadlo, že tuto operaci jednou podstoupí, jenže poté, co přestala kojit svou dcerku Emily, zjistila, že jí plné poprsí zkrátka chybí. 

„O operaci prsou jsem nikdy neuvažovala, ale mateřstvím se mi to změnilo. Maminky mi asi dají za pravdu, že když žena kojí, zažije pocit plného dekoltu, ale když s kojením přestane, prsa se vrátí k původní velikosti a někdy se dokonce zmenší. To byl bohužel i můj případ. Proto jsem začala o operaci přemýšlet,“ vysvětluje Sandra, která tedy od začátku netoužila po žádném extra velkém poprsí, ale spíše po pěkném tvaru prsou a po jejich plnosti. Finální velikost tedy nechala na panu doktorovi, kterému plně důvěřovala.

Sandra Parmová_Medicom clinic

Rozhodnutí o velikosti Sandra nechala na lékaři

„Sandru jsem při konzultaci navedl na určitou velikost implantátů. Domluvili jsme se na kulatých implantátech od značky Mentor a na rozpětí velikosti od 275 do 325 mililitrů s tím, že dopředu přesně neurčíme, jaká velikost to bude. Shodli jsme se ovšem na tom, že chceme docílit plných dvojek až malých trojek,“ upřesňuje plastický chirurg MUDr. Petr Pachman z Brna, který se nakonec rozhodl pro kulaté implantáty o velikosti 300 ml.

Pana doktora Pachmana si prý Sandra pro zákrok vybrala na základě skvělých referencí. „Myslím, že když žena zvažuje takovou operaci, měla by si nejdříve vygooglovat, jaké jsou možnosti v jejím okolí a také se hodně ptát kamarádek, které mají podobný zákrok za sebou. Pokud někdo nemá tuto možnost, doporučuji sledovat i sociální sítě klinik. Na základě referencí pak člověk snadno zjistí, kde mají spokojené klienty a koho z doktorů si ženy nejvíce chválí,“ radí Sandra, kterou před operací čekala běžná sonografie prsou a během dvou týdnů před zákrokem také komplexní předoperační vyšetření.

Sandra Parmová_Medicom clinic

První dny po zákroku pomohla s dcerkou babička

Pokud jde o strach ze zákroku, Sandra přiznala, že se bála spíše rekonvalescence první dny doma. Zejména tedy toho, co je snad nejtěžší pro každou maminku – nezvedat svou dcerku Emily, protože první týden až dva se opravdu vyplatí nebrat nic těžkého a nedělat žádné prudké ani náročnější pohyby.

Momentálně má ovšem Sandra ty nejtěžší dva týdny za sebou, a tak se už svěřila se svými pocity fanouškům na Instagramu: „První dva dny po zákroku jsem byla fakt hodně unavená a ve spaní jsem trumfla i Emilku. Bolesti byly ale v pohodě snesitelné. Možná je to i tím, že mám rozumnou velikost implantátů. Hrudník spíše jen tlačí, třeba když jsem se zvedala z postele nebo se pro něco natahovala – ano vím, nemám to dělat, ale třeba čokolády máme doma vysoko :-) Takže na to si dejte pozor, stejně jako na všechny věci, které máte výše nad ramena...“

Sandra Parmov_Medicom clinic

Co se týče péče o Emilku, Sandře prý v prvních dnech pomohla hlavně babička. S mytím vlasů i oblékáním do kabátu a hlavně s navlékáním speciální podprsenky ale rád pomohl manžel ;-) Jestli vás zajímají detaily a to, jak se Sandra den ode dne hojí a cítí, určitě doporučujeme sledovat její Instagram, kde se Sandra ochotně dělí s fanoušky o všechny podrobnosti z doby hojení.

A pokud chcete podstoupit stejný zákrok jako Sandra? Pak neváhejte a zavolejte na bezplatné číslo 800 254 642, kde se můžete o zákroku dozvědět další podrobnosti, případně si rovnou domluvit konzultaci s plastickým chirurgem, ke kterému máte největší důvěru. Těšíme se na Vás!

Zpět