MEDICOM Clinic

5 top ošetření, které vás připraví na horké sexy léto

10 Červen

Chcete si letos naplno užívat letních radovánek a sebevědomě si vychutnávat pocit, že vám to opravdu sluší? Seznamte se s čtveřicí ošetření pleti i jedním tipem pro pokožku celého těla, díky nimž se o letošních prázdninách stanete krásnější víc, než kdy dřív!

zvětšení rtů

1. Letní láska, letní sexy rty

Rty, které v létě přímo vybízejí k polibku… Která z nás by přesně po takových netoužila? Plných, smyslných a příjemně vláčných rtů přitom můžete docílit relativně snadno, a to pomocí výplně s kyselinou hyaluronovou. „Kyselina hyaluronová obsažená ve výplni je látka tělu vlastní, která je za dostatečnou hydrataci a regeneraci rtů přímo zodpovědná. Kromě toho ale umí toto ošetření rtům dodat i potřebný objem, zvýraznit jejich konturu nebo vyřešit problém s jejich drobnou asymetrií,“ potvrzuje korektivní dermatoložka MUDr. Markéta Majerová z MEDICOM Clinic v Praze a Ústí nad Labem.

K aplikaci výplně se používá buď mikrokanylka nebo drobná jehlička a dobrou zprávou je, že ošetření téměř nebolí – většina výplní totiž přímo obsahuje anestetikum. A co je na tomhle ošetření ještě skvělé? Že jeho efekt uvidíte prakticky okamžitě. Nejvýraznější změny k lepšímu se ale dočkáte asi po 1 až 2 týdnech od aplikace a přirozeně plnější a vyživené rty by vám měly vydržet zhruba po dobu 6 až 10 měsíců. „Vždycky záleží na kvalitě výplně, použitém množství materiálu i na věku ženy. Po vymizení efektu doporučuji pro jeho obnovu aplikaci zopakovat,“ dodává dermatoložka.

2. Pozdrav do slunce, zato bez vrásek

aplikace botulotoxinu

Během léta se vyplatí stihnout také aplikace botulotoxinu do čela nebo vrásky nad kořenem nosu – tzv. glabely, které se lidově říká mračivka. Proč? Botulotoxin totiž umí mimické vrásky nejen vyhladit, ale také předcházet jejich další tvorbě i prohlubování. Díky této aplikaci se přestanete mračit do sluníčka. Sval bude relaxovat jako by byl na dovolené a vrásky se vám vlastně ani nebudou mít jak vytvářet.

Kromě toho ošetření zabere jen pár minut, provádí se ambulantně a ucítíte při něm maximálně mírné píchnutí jehličkou, kterou vám dermatoložka látku aplikuje přímo do místa, kde je potřeba tvorbu vrásek pozastavit. „Účinek ošetření se zpravidla dostaví do 3 až 5 dnů a během dalšího týdne ještě narůstá. Na ošetření se vám vyplatí znovu přijít přibližně za půl roku. Látku aplikujeme ve velmi malém množství, není se tedy čeho bát. Vždy se snažíme o maximálně přirozený výsledek ošetření,“ dodává korektivní dermatoložka MUDr. Katarína Třísková z pražské a ústecké MEDICOM Clinic.

3. Koktejl živin pro svěží pleť

V horkém letním počasí může vaše pleť opravdu trpět. Slunce ji extrémně vysušuje, proto by se na ní mohly začít mnohem rychleji vytvářet vrásky. Speciálně v létě proto nemusí vaší pleti stačit každodenní péče hydratačními krémy či luxusními séry. Chcete-li mít jistotu, že jste pro její zdraví a krásu udělala maximum, dopřejte jí proto tzv. mezoterapii, hloubkovou hydrataci pleti provedenou zkušenou rukou dermatologa...

mezoterapie MEDICOM CLINIC

Ošetření se provádí buď tenkou jehličkou, drobnou kanylkou nebo speciální mezopistolí. Jejich pomocí se až do podkoží dostane směs cenných látek v čele s kyselinou hyaluronovou, vitaminy i antioxidanty. Mezoterapie se provádí ambulantně a přibližně hodinu před jejím začátkem vám může sestřička ošetřované místo raději znecitlivět krémem s anestetikem, díky němuž následně neucítíte žádnou bolest.

Kromě pleti v obličeji ale udělá tohle ošetření hotové divy také s kůží na krku, v dekoltu a na hřbetech rukou – krásně je omladí! „Mezoterapií se celkově zlepší vzhled pokožky, její struktura i pružnost. Kůže se zhydratuje, vypne, jemné vrásky na povrchu se vyrovnají. A mezoterapie je skvělá i jako prevence proti stárnutí pleti, proto ji můžu doporučit zrovna tak ženám mladším třiceti let,“ tvrdí korektivní dermatoložka z brněnské pobočky MUDr. Martina Neradová.

4. Konec trapasům z propocených triček

STOP POCENÍ

Prázdninové pařáky jdou bohužel ruku v ruce s nadměrným pocením. Pokud máte kvůli propoceným tričkám v podpaží každé léto zaděláno na trapas, určitě uvítáte ošetření, díky němuž uděláte s potem krátký proces. Od nadměrného pocení vám pomůže botulotoxin – látka, která se drobnými jehličkami aplikuje buď do podpaží, dlaní nebo plosek nohou, kde dovede na určitou dobu nadměrnou činnosti potních žláz zastavit.

„Metodou BTX (= botulotoxinem) se zabrání přenosu nervového vzruchu na potní žlázky, čímž se pocení dočasně zastaví. Doba efektu tohoto ošetření je přechodná a individuální, nejčastěji však odpovídá 4 až 12 měsícům. Účinek botulotoxinu se dostavuje po 3 až 7 dnech, nejpozději pak do 14 dnů od ošetření. Metodu BTX provádíme na klinice ambulantně. Přibližně půl hodiny před aplikací látky necháváme v daném místě působit znecitlivující krém, díky němuž je ošetření bezbolestné,“ dodává dermatoložka Martina Neradová.

Rázová vlna MEDICOM CLINIC

5. Štíhlejší a pevnější tělo do plavek

Sexy šortky, sukně a hlavně plavky… Chcete se letošní léto ukázat v tom nejlepším světle, zbavit se celulitidy, zpevnit tělo a celkově zeštíhlit? Kromě zdravějšího jídeníčku, správného pitného režimu a pravidelné dávky sportu vaši postavu vylepší také LPG lipomasáž nebo rázová vlna. Obě ošetření dovedou nastartovat činnost lymfatického systému, zrychlit metabolismus, prokrvit kůži a celkově ji detoxikovat, navíc v těle aktivují proces tzv. lipolýzy – přirozeného štěpení tuků – a tak vám hubnutí a rýsování postavy do plavek půjde mnohem snadněji a rychleji.

Pro co nejvýraznější efekt se však obě tyto ošetření vyplatí podstoupit hned několikrát. Ideální je zakoupit si na klinice cenově zvýhodněný balíček LPG lipomasáží nebo rázových vln a na zvolené ošetření docházet 1 až 2x týdně. „LPG lipomasáž zároveň urychluje hojení jizev, hematomů a zmírňuje otoky po invazivních zákrocích. Rázová vlna pak pomáhá dokonce při řešení drobných nerovností, které mohou na těle zůstat například po invazivní liposukci. Po několika těchto ošetřeních nerovnosti obvykle ustupují. Pokožka se zpevní, vyhladí a efekt liposukce bývá dokonalý,“ popisuje plastický chirurg MUDr. Petr Pachman z brněnské pobočky.

Právě jste se rozhodla, že byste ráda některé z těchto ošetření vyzkoušela? Zavolejte nám na číslo 800 254 642 a objednejte se. Pozor, termíny se velmi rychle plní, tak si pospěšte! ;-)

Zpět