MyFaceLift MEDICOM Clinic

„Jsem teď spokojenější sama se sebou,“ tvrdí paní Lucie

19 Srpen

S přibývajícími roky se začal obličej paní Lucie (56) postupně měnit. Kůže v něm stále více ochabovala, a tak Lucie začala působit na okolí unaveně a smutně. Aby se stala atraktivní dámou v těch nejlepších letech, dala na radu lékaře a podstoupila nový omlazující zákrok MyFaceLift. Podívejte se na výsledek!

MyFaceLift MEDICOM Clinic

Paní Lucie navštívila naši kliniku v Brně, kde jí pan doktor MUDr. Tomáš Ventruba při konzultaci doporučil právě nejmodernější faceliftingovou techniku MyFaceLift. Podle jeho slov by byla pro Lucii tato metoda vhodná a vyřešila by její představy o estetické změně, kterou si přála. „Vzhledem k tomu, že klientka řešila nežádoucí změny kůže – zejména pokles a vrásky – i vytváření podkožního tuku zvláště v oblasti dolní čelisti, tzv. syslíky, byl pro ni tento zákrok ideální. Výkonem totiž dochází k vypnutí kůže na krku, v oblasti brady a dolní čelisti,“ potvrzuje lékař.

Rozhodly benefity, které novinka nabízí

MyFaceLift MEDICOM Clinic

Protože se však jedná o novou faceliftingovou metodu, chtěla o ní Lucie předem vědět co nejvíce informací. „Pan doktor mě se všemi detaily operace proto předem podrobně seznámil. Dostala jsem odpověď vlastně na všechny své dotazy,“ říká Lucie a vzápětí dodává, co ji přesvědčilo: „Rozhodl fakt, že se zákrok provádí oproti běžným faceliftům pouze v lokální anestezii, do celkové narkózy by se mi asi nechtělo. Díky lokální anestezii jste po celou dobu v kontaktu s lékařem a mnohem rychleji se po zákroku hojíte.“

Zákrok MyFaceLift navíc omlazuje obličej s maximální přirozeností. Nemění výraz tváře, přitom z ní dokáže vyzmizíkovat řadu let. Na výsledek se proto paní Lucie velmi těšila a díky tomu, že měla od lékaře předem veškeré informace a věděla, co ji čeká, nervózní prý ani nebyla„Musím říct, že jsem byla s přístupem pana doktora velmi spokojená. Zejména s jeho profesionalitou, se kterou ke mně jako ke své pacientce přistupoval,“ přidává slova chvály Lucie.

MyFaceLift MEDICOM Clinic

Co je MyFaceLift?

  • Nejmodernější faceliftingová metoda pro omlazení obličeje.
  • Provádí se pouze v lokální anestezii.
  • Omladí tvář s maximální přirozeností.
  • Nemění výraz tváře, zjemní kontury, vyhladí i hluboké vrásky.
  • Obličeji navrátí svěží a odpočinutý vzhled.
  • Je minimálně invazivní a trvá zhruba 2 hodiny.
  • Rychle se hojí (stačí 7 dní), proto jej oceňují především zaneprázdnění lidé.
  • Obejde se bez kompresního návleku.
  • Pro celkové omlazení obličeje lze kombinovat s operací očních víček a ošetřením estetické dermatologie.

Na klinice se vše obešlo bez potíží

Samotná operace pak proběhla bez jakýchkoliv problémů. „Cítila jsem se komfortně a nic mě nebolelo. I v prostředí kliniky mi bylo moc dobře. Vše je tam vkusně zařízeno a o pacienty je velmi dobře postaráno,“ hodnotí Lucie, která mohla díky tomu, že zákrok proběhl jen v lokální anestezii, hned po operaci odejít domů. Na cestu s sebou ale samozřejmě dostala potřebné léky a informace k jejich užívání.

MyFaceLift MEDICOM CLINIC

Výsledek naplnil všechny představy

A nakonec to, co nás všechny zajímá nejvíce – výsledek operace!:-) „Jsem opravdu moc spokojená! Operace dopadla přesně tak, jak jsem si vysnila. V mnohém moje představy vlastně ještě předčila,“ tvrdí Lucie s velkým nadšením v hlase a přidává reakci ze strany okolí: „I moje rodina mě ubezpečuje, že je výsledek skvělý a je na mě vidět pozitivní změna. Tu na mně zaznamenaly také moje kolegyně v práci. Cítím se teď lépe, mladší, sebejistější a spokojenější sama se sebou. Myslím, že je můj obličej krásná reklama a že díky tomu přivedu na zákrok MyFaceLift další zájemkyně.“

Ráda byste se dozvěděla o novém zákroku více informací, případně se rovnou objednala na konzultaci k panu doktoru MUDr. Tomáši Ventrubovi? Pokud ano, stačí zavolat bezplatně do našeho Centra péče o klienty na číslo 800 254 642 (800 CLINIC). Nejlepší změny jsou ty k lepšímu... Těšíme se na vás!

Zpět