MEDICOM Clinic

FemLase: intimní ošetření, které pomáhá, ale nahlas se o něm nemluví

07 Říjen

Trpíte na časté záněty močových cest nebo vám po opakovaných porodech vadí mírnější inkontinence? Chcete se znovu cítít jako atraktivní žena, mladá a zdravá maminka, kterou nic takového netrápí? Seznamte se s laserových ošetřením FemLase, které vám představí ta nejpovolanější – naše uroložka MUDr. Vlasta Vyhnánková Ph.D.

MUDr. Vyhnánková

Když máme my ženy nějaké problémy v intimní oblasti, logicky se s nimi na veřejnosti příliš nechlubíme. Mnohdy se nám něco takového nechce řešit ani s kamarádkou, vlastní mámou, natož s partnerem. Strach, že bychom v jeho očích mohly od toho okamžiku ztratit na přitažlivosti, nás zkrátka nutí mlčet. Potají pak surfujeme na internetu a hledáme něco, co by nám mohlo pomoci. A naštěstí už něco takového konečně existuje – laserové ošetření FemLase, které dokáže ulevit nejen od zdravotních problémů intimního charakteru, ale navíc ženu v choulostivé partii zkrášlit a omladit zároveň. Nevěříte? Potvrdí vám to naše uroložka MUDr. Vlasta Vyhnánková, Ph.D., která má na FemLase od svých klientek zatím jen samé pozitivní ohlasy.

Paní doktorko, z jakého důvodu ženy podstupují FemLase a co je největší předností tohoto ošetření?

Ženy volí FemLase ze zdravotního i z estetického důvodu. Indikace je srovnatelná. Moje klientky zpravidla trápí mírnější forma stresové inkontinence (obecně trpí inkontinencí zhruba 30–50% všech žen, ale jen asi polovina z nich se rozhodne vyhledat odbornou pomoc), recidivující záněty urogenitálního traktu, anebo touží po intenzivnějším prožitku při sexu. I s tím totiž FemLase dokáže pomoci. A co se týče hlavních výhod tohoto ošetření – je to velmi účinná, rychlá (ošetření trvá zhruba 20 minut) a zdraví bezpečná ambulantní metoda, která nebolí. Pocity při zákroku ženy nejčastěji přirovnávají k vnitřnímu ultrazvuku, které znají z gynekologie. Po FemLase navíc není nutná žádná rekonvalescence. Jediným omezením je týdenní sexuální půst a první dva až tři dny bez bazénu a sauny, kde hrozí infekce.

V jakém věku ženy vyhledávají FemLase nejčastěji?

MUDr. Vyhnáková

Často mám pacientky středního věku v rozmezí 45–60 let, ale stejně tak mladé maminky po porodu, kterým vadí právě stresová inkontinence. Ke mně do ordinace pak stále častěji přicházejí i mladé ženy a dívky, které trápí opakované záněty močových cest. I s tím dokáže FemLase pomoci. Laser totiž vydává teplo, které působí na tkáň. Tím se pochva zúží a zpevní, nastartuje se v ní tvorba fibroplastů, elastinových vláken, zároveň se aktivuje endopelvická fascie bohatá na kolagen. Díky těmto procesům se přirozeně obnoví opora močového měchýře a původní funkce močových cest.

Jak může FemLase ženám zkvalitnit sexuální prožitky?

Neuspokojivý prožitek při pohlavním styku a nedostatečnou lubrikaci ženy způsobuje vaginální atrofie. Laser, který tepelně působí na vaginální tkáň, ovšem v těle ženy stimuluje novou tvorbu kolagenu i nervová zakončení, čímž zvýší právě prožitek v momentech sexuálního uspokojení.

MEDICOM Clinic

Na klinice nabízíte zopakování zákroku zdarma. Znamená to, že jsou ženy plně spokojeny s výsledkem až po druhém ošetření?

Mám na FemLase od klientek velmi pozitivní zpětnou vazbu už po prvním zákroku. Většinou jsou už tehdy maximálně spokojeny a zákrok proto ani nechtějí opakovat, přijde jim to zbytečné. Vždycky jim ale radím, aby nabídky využily a po 4–6 týdnech na FemLase opravdu přišly znovu. Efekt ošetření se tím totiž ještě umocní a doba jeho trvání výrazně prodlouží.

A přece... setkala jste se někdy s ženou, která by s efektem zákroku spokojena nebyla?

Ne, opravdu můžu s čistým svědomím říct, že ze své dosavadní praxe žádnou negativní zkušenost nemám.

Máte obdobné potíže v intimní oblasti a chcete se objednat na vstupní konzultaci k ošetření FemLase k paní doktorce MUDr. Vlastě Vyhnánkové, Ph.D. na kliniku do Prahy nebo do Brna? Zavolejte bezplatně do našeho Centra péče o klienty na číslo 800 254 642 (800 CLINIC), kde se zároveň můžete dozvědět spoustu dalších podrobností o tomto unikátním laserovém ošetření. Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)

Zpět