MEDICOM Clinic

„Někdy si jdu jen tak užít pohled do zrcadla,“ říká o své proměně Bára

21 Říjen

MEDICOM CLINIC

Paní Bára (35) se na sebe několik posledních let dívala do zrcadla s nechutí. Po třetím porodu se jí už břicho nestáhlo dovnitř, a tak vypadala, jako kdyby byla stále těhotná. Jako několikanásobná maminka pak nebyla spokojená ani se svým poprsím. K novému sebevědomí jí dokázaly pomoct až plastické operace.

„Poslední roky jsem nebyla se svým tělem absolutně spokojená. Hlavně s břichem, které se mi po třetím porodu už samo nezatáhlo. Lidé se mě ptali, jestli nejsem zase těhotná, ale nebyla jsem... Každý den jsem musela přemýšlet nad tím, co si vezmu na sebe, abych vypouklé břicho co nejlépe zamaskovala. Bylo to vyčerpávající,“ popisuje své pocity trojnásobná maminka Bára. Zlom v jejím životě nastal ve chvíli, kdy si naplno uvědomila, že se na sebe každý den dívá do zrcadla s velkou nechutí. Uvědomila si, že takhle dál žít nechce a začala hledat odbornou pomoc.

MEDICOM CLINIC

Nervozita před první konzultací s lékařem

K plastickému chirurgovi MUDr. Petru Pachmanovi přišla Bára s velkou obavou, studem a nervozitou zároveň. „Styděla jsem se za sebe. Nebylo mi příjemné se někde někomu ukazovat. Říkala jsem si, co si o mně pan doktor asi pomyslí, co mi k tomu řekne...“ Počáteční tréma ale naštěstí zůstala u vstupu do ordinace a pozvolna se rozplývala vlastně už cestou k ní. „Slečny recepční i sestřičky na mě totiž byly velmi milé, a tak jsem se v ordinaci cítila už celkem dobře,“ potvrzuje Bára, která při konzultaci s lékařem své problémy kompletně probrala a dostala od něj doporučení na celou sérii zákroků. Pro co nejlepší výsledek totiž lékař Báře doporučil nejen plastickou operaci břicha, tzv. abdominoplastiku, ale také laserovou liposukci boků metodou SlimLipo a modelaci poprsí.

Zákroky bylo potřeba rozdělit

MEDICOM CLINIC

Paní Bára s veškerým doporučením lékaře souhlasila, a tak se mohlo začít plánovat, kdy a v jakém sledu operace podstoupí. Nakonec podstoupila dvě operace, a to v intervalu třech měsíců. „Nejprve jsem provedl kompletní modelaci prsou bez použití silikonových implantátů, jelikož objem prsou byl dostatečný a výsledek měl takto příslib větší přirozenosti. Poté u mě klientka podstoupila ještě kompletní abdominoplastiku, kterou jsem pro výraznější zeštíhlení pasu zkombinoval s liposukcí boků laserovou metodou SlimLipo,“ popisuje MUDr. Petr Pachman.

Na klinice i doma jako v bavlnce

Během svého pobytu na klinice se prý paní Bára cítila velmi příjemně. „Sympatické a ochotné sestřičky se o mě staraly v krásném pokoji. Celé prostředí kliniky na mě působilo opravdu dobře, vlídně.“ Bára si také moc pochvalovala starostlivost a péči svého manžela, který bez řečí zvládal celou domácnost i tři děti.

MEDICOM CLINIC

Co se týče pooperační bolesti, i tady byla Bára dokonce mile překvapena. Představovala si to prý mnohem horší a celkově náročnější. „Necítila jsem téměř žádné bolesti! Po celou dobu rekonvalescence ve mně převládala spokojenost a radost z výsledku. Hlavně po abdominoplastice jsem si strašně užívala, že už tam břicho není. Že jsem vlastně celá nová a konečně můžu být se sebou spokojená,“ tvrdí dnes šťastně.

Po operaci se mnohé změnilo

MEDICOM CLINC

Když se Bára viděla v zrcadle po obou operacích, vyhrkly jí slzy štěstí a radosti. Před operací se na sebe dívala s nechutí a teď přiznala, že se na sebe jde kolikrát podívat do zrcadla jen tak, aby si udělala radost a uvědomila si, jak je teď šťastná a krásná. Podle ní se tedy po operaci změnilo leccos. Hlavně však její sebevědomí, které bylo před zákroky skutečně minimální. „Začala jsem si zase víc věřit. Neschovávám se už do volného oblečení a nezatahuji neustále břicho. A díky plastice prsou můžu v létě dokonce chodit bez podprsenky!“

Nakonec Bára přiznala, že se po sérii zákroků výrazně změnil i její milostný život. „Přestala jsem se schovávat do vytahaných triček, jsem uvolněnější a víc si věřím. Zkrátka i ty intimní chvilky si najednou víc užívám a dokážu je víc prožít.“ Nové postavy si samozřejmě všimli i Bářiny kamarádky, rodina a známí a zatím od všech slyšela jen samou chválu.

V budoucnu třeba i další zákroky

MEDICOM CLINIC

Díky úžasným výsledkům obou operací je Bára odhodlaná podstoupit v budoucnu další vylepšení. „Určitě nad tím přemýšlím a pokud bych si měla znovu vybírat plastickou kliniku, nebudu váhat ani vteřinu a opět to bude MEDICOM Clinic. Žijeme jen jednou a nám ženám na vzhledu záleží a mělo by. Na druhou stranu ale nestojí za to trápit se, jak vypadáme. Pojďme si proto plnit sny o vysněném těle. Chce to jen trochu odvahy a odhodlání!“ vzkazuje Bára a v jejím hlase je cítit obrovská vlna nadšení a životního optimismu.

Na cestě za svým snem...

Oslovil vás příběh paní Báry a chcete se také objednat na nezávaznou konzultaci k některému z našich plastických chirurgů? Zavolejte do našeho Centra péče o klienty bezplatně na číslo 800 254 642 (800 CLINIC) a zamluvte si svůj termín, případně se zeptejte na cokoliv dalšího, co vás o daném zákroku zajímá. Nejlepší změny jsou přece ty k lepšímu! ;–)


 

Zpět