MEDICOM Clinic

„Inkontinence už není můj problém. Zase se cítím sebejistě,“ říká Jana

20 Leden

Paní Jana (41) je trojnásobnou maminkou a potíže s inkontinencí u ní začaly právě po třetím porodu. Jana se nechtěla se svým problémem jen tak smířit, a tak začala pátrat po tom, co by jí pomohlo, aby se zase cítila jako atraktivní žena. Její intimní trápení nakonec vyřešilo až naše laserové ošetření FemLase.

Inkontinenci se Jana nejprve rozhodla řešit se svou gynekoložkou. „U té jsem ale příliš nepochodila, vyprovodila mě se slovy, ať to neřeším, že to časem samo přejde,“ vzpomíná Jana a dodává, že na to se jí ale spoléhat nechtělo. Naštěstí! Začala proto hledat pomoc jinde a trochu paradoxně ji nakonec objevila ne v ordinaci své lékařky, která její ženské tělo tak dobře znala, ale poměrně náhodou až na naší klinice.

MEDICOM CLINIC

„Chodila jsem do MEDICOM Clinic na dermatologii a když jsem jednou seděla v čekárně, všimla jsem si velkého plakátu, který poutal na nový zákrok FemLase. Protože nabízel řešení právě mého problému, zaujalo mě to a doma jsem si pak v klidu sedla k internetu, abych si na stránkách kliniky našla všechny podrobnosti i recenze maminek, co tohle ošetření podstoupily.“

Rozhodnutí přišlo poměrně rychle

Potom už prý Jana dlouho neváhala a hned k nám zavolala, aby se objednala na konzultaci zákroku k naší paní uroložce, MUDr. Vlastě Vyhnánkové, Ph.D. Na konzultaci, která ošetření FemLase vždy přechází, pak Jana paní doktorku přímo zahrnula všemi možnými otázkami ohledně inkontinence, samotného laserového ošetření a efektu, který by mohlo v jejím případě mít. „Nejvíc mě zajímalo, jestli to bolí, co všechno budu muset po ošetření dodržovat a na jaká omezení se musím připravit. Nakonec se ukázalo, že je zákrok úplně bezbolestný a žádná extra omezení mě po něm nečekají,” dodává.

Medicom clinic

Rozhovor s lékařkou ji uklidnil

Po promluvě s lékařkou se Jany stud, strach z bolesti i obavy o tom, jestli ošetření bude mít nějaký efekt, rázem rozplynuly.  „Paní doktorka je moc sympatická, mladá dáma, navíc je prý sama dvojnásobnou maminkou. Připadala jsem si, že mi opravdu rozumí a můžu jí absolutně důvěřovat. Vůbec jsem se před ní nestyděla.” 

Slova lékařky Janu přesvědčila o tom, že dělá opravdu správně a že jí FemLase může od inkontinence pomoct. Co všechno tedy FemLase umí napravit? „Tento laserový zákrok přináší ženám bezpočet estetických i zdravotních benefitů. Zvyšuje jim sebevědomí odstraněním lehké inkontinence či vyřešením častých urogenitálních infekcí. Obnovou elasticity vaginy se výrazně zlepší i sexuální partnerský život,” vyjmenovává výhody zákroku uroložka.

Ošetření trvalo sotva půl hodiny

Medicom clinic

Samotný Janin zákrok pak proběhl velmi rychle. Po necelé půl hodině bylo hotovo a Jana odcházela domů. Na doporučení lékařky nesměla týden do bazénu ani sauny a stejně tak neměla mít pohlavní styk. To vše kvůli riziku infekce, která by se do pochvy mohla dostat. Jinak ale na Janu žádná omezení nečekala.

Změnu k lepšímu pak na sobě trojnásobná maminka začala pociťovat po necelém měsíci. Na druhé ošetření, které na klinice nabízíme zdarma, se jí proto už ani nechtělo. Byla spokojená a přišlo jí to tedy zbytečné. Uroložka ji však přesvědčila, že by na FemLase přece jen ještě jednou přijít měla, protože zopakováním zákroku po 4–6 týdnech se celkově prodlouží a zintenzivní jeho účinek.

Výsledek je takový malý zázrak

Dnes už Janě připadá skoro jako zázrak, že jí pouze dvě ambulatní ošetření o délce zhruba dvaceti minut dokázaly ulevit od každodenních potíží. Navíc od takových, se kterými se asi žádná žena nechce nikde svěřovat a nejradši by dělala, že problém vůbec neexistuje. Ostatně přesně to přece Janě poradila i její gynekoložka... Dnes je Jana šťastná, že na její názor nedala a nestyděla se inkontinenci řešit.

„Všem ženám s podobnými problémy bych ráda vzkázala, ať se vážně nestydí a začnou svůj problém řešit. Tím, že o tom nebudeme mluvit, totiž inkontinence sama od sebe nezmizí. Naopak. Myslím, že by to jen znamenalo její zhoršení.” 

Chcete se k nám objednat na konzultaci zákroku FemLase? Zajímají vás podrobnosti? Zavolejte do našeho Centra péče o klienty na číslo 800 254 642 (800 CLINIC) a zamluvte si termín, kdy se s paní uroložkou MUDr. Vlastou Vyhnánkovou, PhD. potkáte osobně v ordinaci. Paní doktorka ordinuje na naší klinice v Brně a v Praze. Podrobnosti o zákroku zjistíte také na našich www stránkách.

Zpět