LPG lipomassage

LPG lipomassage: Šetrný způsob, jak získat dokonalé tělo do plavek

01 Červenec

LPG MEDICOM CLINIC

Chcete si s chutí koupit nové plavky a s hrdostí nosit krátké šaty? Chcete si užívat ten skvělý pocit, který vám dá krásně hladká a vypnutá kůže? To se vám může splnit dokonce už při letošní dovolené! Díky velmi účinné LPG lipomasáži bude vaše pokožka pružnější, zbaví se celulitidy a zrychlí spalování tuků. Efekt se přitom dostaví dřív, než byste čekali – už po prvním ošetření.

Pryč s pomerančovou kůží

Celulitida dokáže pokazit vzhled i velmi štíhlým ženám. Její vznik je někdy těžké ovlivnit, protože za dolíčky v kůži může, kromě nezdravého stravování a sedavého životního stylu, i genetika nebo hormonální nerovnováha. LPG lipomassage vám ji ale pomůže odstranit.

LPG

Co ošetření umí: Detoxikuje organismus, urychluje činnost lymfatického systému a vyhlazuje pokožku.

Tip: Pro zvýšení efektu odstranění celulitidy doporučujeme proceduru zkombinovat s rázovou vlnou.

Viditelně pevnější pokožka

Pevnější kůže znamená krásnější a štíhlejší postavu. Vy jí můžete dosáhnout pomocí procedury, která podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Tyto látky se v pokožce přirozeně vyskytují a starají se o pružnost pokožky. Jak ale stárneme, postupně se z těla vytrácí.

Co ošetření umí: LPG lipomassage napomáhá jejich obnově a navrací pokožce elasticitu. Kůže tak bude zase krásně pružná.

Rychlejší spalování tuků

LPG lipomassage vám pomůže i s redukcí váhy. Při ošetření se totiž z těla odplavují škodlivé látky. Kromě detoxikace organismu a okysličení kůže se restartuje proces štěpení a uvolňování tuků. Procedura také velmi dobře odvodňuje tělo. Efekt je tu skutečně výrazný.

Co ošetření umí: Rychle si poradí s tuky, odvodněním a funguje jako prevence proti celulitidě.

lpg

Omlazující efekt a hydratace

Vraťte zpátky čas. LPG lipomassage aktivuje přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové, která má velký vliv na mladistvý vzhled pleti a její hydrataci.

Co ošetření umí: Pokožka po celém těle bude hladší, rozjasněná a nápadně omlazená.

Ošetření jako relaxace

LPG lipomassage je velmi příjemná. Trvá přibližně 35 minut, připomíná příjemný odpočinek a krásně vás uvolní. Kůži ošetřujeme patentovaným přístrojem LPG CELLU M6 Keymodule 2, který masíruje tělo a stimuluje kožní buňky přes speciální overal, jenž máte na sobě. Elastický oblek napomáhá přilnutí válečků na kůži a zefektivňuje celou proceduru.

LPG MEDICOM CLINIC

Pro výsledky, které dlouho vydrží

Na LPG lipomasáži je skvělé, že výsledky uvidíte hned po prvním ošetření. Kůže je na dotek jemnější, hladší a pevnější. Aby výsledky byly dlouhodobé a ještě viditelnější, doporučujeme proceduru několikrát zopakovat. Záleží na stavu vaší pokožky, ale obvykle je potřeba 5 až 12 ošetření. Na poprvé se zrychlí lymfatický systém a nastartují detoxikační procesy v těle. Při opakovaných návštěvách se pokožka zpevňuje, vyhlazuje a hydratuje. Celou sérii ošetření doporučujeme absolvovat v průběhu 4 týdnů. Už za měsíc se tak můžete procházet po pláži v nádherném novém těle.

Chcete o proceduře vědět více nebo přijít na nezávaznou konzultaci? Napište nám nebo zdarma zavolejte na 606 306 503.

Zpět