MEDICOM Clinic

Lifting obličeje Endotine

25 Červenec

Zrcadlo neumí lhát a vy zjišťujete, že pravidelná péče nestačí? Máte radikálnější představy o změnách než takové, které zasahují do kompetencí laserové a estetické medicíny? Pak je vám nadmíru užitečná zkušená ruka plastického chirurga. Celková nebo částečná obnova původních kontur vaší tváře pak najde své nejdelikátnější opodstatnění. Nejdůležitější rada, kterou nepřehlédněte: NEPODCEŇUJTE VÝBĚR SOLIDNÍ A SPOLEHLIVÉ KLINIKY.

Vypnou kůži a pak zmizí

MUDr. Peter Ondrejka, MEDICOM Clinic

Nebojte, nejde o netaktní úprk chirurga od zodpovědnosti za výsledek. Řeč je o vstřebatelných, superměkkých implantátech, které dokáží vyřešit nejen pokles obočí, ale i kůže na krku či pokožky v oblasti nosoretních rýh nebo lícních kostí. Systém Endotine je novinkou v moderní plastické chirurgii, který řeší příznaky stárnutí pokožky. „Zavedením implantátu pod kůži docílíme pozvednutí měkké tkáně do požadované polohy. Následně se v podkoží začnou tvořit vazivové struktury, které mají za úkol tkáň zafixovat přesně na místě a držet ji, dokud se implantát úplně nerozpustí,“ popisuje tuto moderní metodu MUDr. Peter Ondrejka z MEDICOM Clinic.

Implantáty se zavádějí pomocí drobných řezů a jsou schopny nahradit tradiční browlift, foreheadlift a částečně i facelift a necklift. Po vložení implantátu se v podkoží začnou tvořit nové vazivové struktury, které zafixují měkké tkáně a drží je zde i poté, co se implantát zcela rozpustí.
Jelikož je materiál plně vstřebatelný, nezbaví Váš obličej přirozené mimiky, a Vy tak budete vypadat naprosto přirozeně. Mezi největší výhody této metody patří jednoznačně velmi rychlá rekonvalescence. Čas strávený na klinice vyžaduje po operaci jen dobu nutnou na prospání. Stehy se vyndávají do týdne po zákroku a jizvy, díky jejich umístění ve vlasové části, nejsou vůbec vidět.

Výhody:

  • Při zákroku se používá vašich vlastních tkání, namísto umělých
  • Žádné velké řezy
  • Dlouhodobé omlazení, které vydrží roky
  • Vstřebatelný materiál
  • Omlazení, které vypadá přirozeně

Ideální spojení

Lifting Endotine, MUDr. Ondrejka

Chcete svůj vzhled razantně omladit, ale nechcete podstupovat více operací? Víme jak na to! Ideálním řeším je spojení zákroků, a to vytažení pokleslé křivky obočí spolu s plastikou očních víček. To vše lze zvládnout pomocí jediného řezu a bez nutnosti celkové anestezie. Nejdříve se zavede a upevní implantát a poté chirurg provede ještě plastiku horních víček. Výsledkem je omlazený vzhled, pro který byste v dřívějších dobách musely podstoupit více operací.

Zpět