MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

„Nesmyslný zákrok bych klientovi rozmluvil!“ říká primář naší kliniky

01 Říjen

S primářem MEDICOM Clinic, MUDr. Michalem Pulsem, CSc., jsme si povídali o plastických operacích a jeho cestě k oboru. S jakými požadavky za ním lidé na kliniku přicházejí? Rozmluvil někdy klientovi podstoupení zákroku? A vážně chtěl být vždycky plastickým chirurgem? Přečtěte si v našem rozhovoru!

Více
  • tetování

Nechtěné tetování? Zbavte se ho jednou provždy!

27 Září

Tetování dnes představuje naprosto běžnou formu zdobení kůže. Co ale dělat, když se vám dříve vytoužená kérka přestane líbit a začne vám být na těle spíše na obtíž? Obrázku z mládí vás stejně jako Karolínu (28) může zbavit kvalitní laser.

Více

Facebook

  • Majerova

Rozhovor s dermatoložkou: Jak pečovat o pleť, aby vypadala o pár let mladší?

19 Září

Každodenní kosmetická péče pleti zpravidla nestačí. Čas od času si zkrátka zaslouží i nějaké ošetření z pole estetické dermatologie, které ji dovede ošetřit mnohem intenzivněji. O tom, jak se o svou pleť starat, aby vypadala k světu a dělala vám jen samou radost, jsme si povídali s hlavní korektivní dermatoložkou MEDICOM Clinic MUDr. Markétou Majerovou.

Více
  • MEDICOM Clinic

Zrádná mateřská znaménka: Jejich pravidelná kontrola se vyplatí!

12 Září

Můžou vypadat roztomile, pro každého z nás jsou vlastně typická. Jenže zároveň umí být i nevyzpytatelná a kolikrát přímo nebezpečná... Mateřská znaménka. Pravda, všechna z nich sice nejsou předem odsouzena k chirurgickému odstranění, ale hlídat se rozhodně musí. Víte, jak často a proč?

Více
  • MEDICOM Clinic

Kůže hladká jako samet aneb Hýčkání povoleno!

06 Září

Sníte o sametově jemné a dokonale pevné pokožce bez sebemenších vad na kráse? Dopřejte jí pravidelnou LPG lipomasáž! Příjemné ošetření fungující na bázi přirozené mechanické stimulace buněk udělá s pokožkou vašeho těla hotové divy.

Více