MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

Štíhlejší a pevnější postava? Přání splněno!

30 Leden

Dala jste si předsevzetí, že letos opravdu zapracujete na své postavě? Skvělé! Máme pro vás hned několik ošetření a zákroků, které vás buď přiblíží k vytyčenému cíli, anebo váš sen na počkání promění ve sladkou realitu!

Více

MUDr. PETR PACHMAN

„Všichni máme své limity, jak po stránce zdravotní, tak vzhledem k našim genetickým dispozicím. Právě proto ale můžeme využít liposukce, která pomáhá vytvarovat postavu a zbavit se tuku tam, kde se nám to zdá být nemožné. Nezazlíval bych lidem, že si chtějí zvýšit sebevědomí. Smyslem je, abychom se ve svém těle cítili dobře a byli sami se sebou spokojeni. K tomu nám liposukce může pomoct.“

Facebook

  • Eucerin archiv

Zimní rozmazlování pleti: Vsaďte na výživu a hydrataci!

23 Leden

Působí vaše pleť mdle, zašedle a jakoby bez života? Na dotek je sušší, dokonce má sklony k šupinatění? Marná sláva, kvůli mrazivému počasí a častým přechodům z tepla do zimy může být pořádně dehydratovaná... Tušíte, jakou péčí ji spolehlivě proberete ze zimního spánku? My ANO! :-)

Více
  • Eucerin archiv

Popraskané ruce: Pomůže bambucké máslo, glycerinový zábal i mezoterapie

16 Leden

V zimních měsících kůže na hřbetech rukou přímo trpí... Bývá vysušená a nepříjemně svědí. Jak její stav zlepšit? Vsaďte na mastnější kosmetiku bohatou na přírodní složky, jednou za čas rukám dopřejte třeba glycerinový zábal a nakonec rozhodně vyzkoušejte i mezoterapii – hloubkovou hydrataci pokožky.

Více

MUDR MARKÉTA MAJEROVÁ

„Nelíbí se vám povolená kůže na tvářích, toužíte po radikálnějším omlazení, ale skalpelu se bojíte? Vyzkoušejte ultherapii. Jedná se o neinvazivní lifting obličeje pomocí ultrazvukové technologie. Ošetření přístrojem Ulthera příznivě ovlivňuje povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelistí a podbradku, vyhlazuje a zjemňuje vrásky kolem očí a převisy pod dolním víčkem. Dále pozvedá linii obočí a viditelně omlazuje krk i dekolt. Ultrazvuk uvolňuje teplo a prohřívá tkáň až do hloubky 3–4,5 mm pod kůží. Jeho působením se pokožka znovu vypne, aniž by došlo k jejímu narušení. Kolagenová vlákna zodpovědná za elasticitu kůže se zatáhnou a postupně se začnou obnovovat. Skvělé je, že vám po ultherapii nezůstanou žádné jizvy a nečeká vás žádná rekonvalescence. Ultherapie je vhodná pro ty, kteří touží po radikálním omlazení obličeje, avšak nechtějí podstoupit invazivní zákrok.“
  • Nivea

Rty k zulíbání. Mrazivé zimě navzdory!

10 Leden

Popraskané rty k polibku ani trochu nevybízejí a pocit permanentního pnutí rtů je navíc pořádně nepříjemný... Jak o rty v mrazivém počasí pečovat denně a jakou péči jim dopřát jednou za čas? Poradíme ;-)

Více

„Omlazení vlastní krví? Není důvod se bát...“ říká dermatoložka Iva Obstová

03 Leden

Umí vyhladit jemné vrásky a ty hlubší zjemnit tak, aby nebyly příliš viditelné. Z obličeje i z hřbetů rukou umaže několik let a prospěšná je i vlasům... Plazmaterapie patří k populárním omlazujícím metodám pracujícím s látkou tělu vlastní – s krevní plazmou. Jak takové ošetření probíhá v praxi a pro jakou pleť je nejvhodnější? Na to jsme se zeptali naší korektivní dermatoložky Ivy Obstové.

Více

MUDr. Iva Obstová

„Jak si správně vybrat make-up? Než si make-up pořídíte, vždycky si v lékárně nebo v parfumérii raději předem vyžádejte vzoreček a doma zkuste, jak na něj bude vaše pleť reagovat. Každá pleť je citlivá na úplně jiné složky. To, co jedna pleť snese, může druhou velmi dráždit. Obecně se však vyplatí vybírat z lehkých čili fluidních make-upů a ne z těch hutných, kompaktních. Řada žen si v tomto směru chválí například CC krémy. Oproti BB krémům už lépe kryjí, přitom si – v porovnání s klasickými make-upy – stále uchovávají lehčí strukturu a konzistenci."