MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

Na svátky krásnější: Jaké ošetření pleti stihnout do Vánoc

26 Listopad

Zbývá necelý měsíc do Vánoc, a tak většina z nás míří nejen do kadeřnictví a na manikúru, ale také k nám. Všechny přece chceme být na Štědrý den co nejkrásnější, nebo snad ne? ;–) Nabízí se proto otázka: Jaké ošetření dopřát pleti, než začnou nejkrásnější svátky v roce?

Více
  • MEDICOM Clinic

Paní Jitka omládla o řadu let. Podívejte se, jak jí to sluší!

19 Listopad

S paní Jitkou (56) se život nikdy příliš nemazlil a velké starosti i únava se na jejím vzhledu časem podepsaly. Odpočatější a viditelně mladší tvář jí vrátily až šikovné ruce plastického chirurga. Výsledek dopadl na výbornou, posuďte sami ;-)

Více

Facebook

  • Vánoce

Vánoce se blíží: Máme pro vás inspiraci na letošní dárky

12 Listopad

Ještě jste se ani nestihla smířit s tím, že skončily letní prázdniny i letos hodně povedené babí léto, a už klepe na dveře advent. Chcete se vyhnout nakupování dárků na poslední chvíli i předvánočnímu shonu? Máme pro vás tip, jak na to ;-)

Více
  • MUDr. Třísková, MEDICOM Clinic

Jak na mladší a krásnější ruce? Poradí vám naše korektivní dermatoložka

05 Listopad

Nelíbí se vám, jak vypadá kůže na vašich rukou? Je příliš suchá i hrubá na dotek, posetá drobnými hnědými flíčky a její pružnost pomalu vzal čas? O tom, proč kůže na rukou rychle stárne a jaké druhy ošetření jí navrátí vitalitu i punc mládí, jsme si povídali s naší lékařkou Katarínou Třískovou.

Více