MEDICOM Clinic Blog

Poslední den v roce: Jak ho prožijí ti, kteří vás dělají krásnějšími?

30 Prosinec

Silvestr s sebou přináší nezvyklou atmosféru. Někdo ho nemá příliš v lásce, jiný se těší na bujaré oslavy. Jak, kde a s kým mají v plánu tento den strávit naši lékaři?

Více
  • Lékaři MEDICOM CLINIC

Jsou tady Vánoce: Co si naši lékaři přejí od Ježíška?

23 Prosinec

K vánočním svátků neodmyslitelně patří i dárky, které sháněli pro své nejbližší samozřejmě i naši lékaři. A protože Ježíšek přijde až zítra, nemohli jsme se jich zeptat, jaká vánoční překvapení letos chystají pro svou rodinu. Zato jsme na nich vyzvídali, co by si pod stromečkem přáli najít oni. ;–)

Více

Facebook

  • MEDICOM Clinic

Po miniliftu a úpravě víček už nemám ustaraný obličej ani problémy se zrakem

17 Prosinec

Paní Monice (46) vadil ustaraný obličej, na který se poslední roky denodenně dívala v zrcadle. Jakmile se k tomu přidal pocit unavených očí a těžkých víček, z estetického problému se rázem stal i ten zdravotní. Vše vyřešila až operace, díky níž je Monika opět se sebou spokojená. A právem ;–)

Více
  • MUDr. Markéta Majerová

Čas na peeling: Jaký udělá pleti dobře?

10 Prosinec

Přemýšlíte, jak proměnit svou pleť v zářivější? Zkuste peeling. Jaký je rozdíl mezi tím domácím a ordinačním neboli chemickým i proč vsadit právě na něj, vám prozradí naše hlavní korektivní dermatoložka Markéta Majerová.

Více
  • MEDICOM Clinic

Proměnu dekoltu si před Vánoci dopřála i Sandra Parmová, moderátorka z Primy

02 Prosinec

Televizní moderátorce a mamince více než roční holčičky Emily, Sandře Parmové (32), se zalíbil plný dekolt, jakým se pyšnila v době těhotenství a hlavně kojení. Aby se z něj mohla radovat i dnes, kdy už holčičku nekojí, rozhodla se u nás na klinice v Brně podstoupit plastickou operaci. A výsledek?

Více