MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

„Na svět se teď dívám jinýma očima,“ tvrdí po plastice víček pan Roman

25 Únor

Pana Romana (57) trápily věčně unavené oči z práce i jejich nadměrné slzení prakticky při jakékoliv sportovní aktivitě. Kromě toho si přál vypadat o pár let mladší. Podstoupil proto plastickou operaci horních víček a dnes ho mrzí jediné – že s operací zbytečně dlouho váhal.

Více
  • MEDICOM Clinic

Aplikace botulotoxinu: Vše, co si přejete vědět, ale bojíte se zeptat...

18 Únor

Nedávno jsme se na našem Instagramu ve stories věnovali omlazení pomocí botulotoxinu. Že nemáte Instagram nebo vám tohle téma prostě uniklo? Vybrali jsme ty nejzajímavější otázky, které nám od vás přišly, a vytvořili z nich téma i tady, na našem blogu. Odteď už žádné otazníky ;-)

Více

Facebook

  • Zmenšení prsou MEDICOM Clinic

Příběh paní Marie: Zmenšení prsou jí ulevilo od bolestí zad i vylepšilo vzled

11 Únor

Kvůli velkému poprsí trápily paní Marii (48) silné bolesti zad. Na pohodě a dobré náladě jí pak nepřidávalo ani nakupování oblečení a vlastní odraz v zrcadle. Prsa měla ke své postavě zkrátka až příliš velká, proto se ve vlastním těle necítila dobře. Za podpory rodiny se proto odhodlala k redukci a modelaci prsou. Dobře udělala...

Více
  • MUDr. Pavel Horyna

„Úspěšný zákrok se může stát tou nejkratší a zároveň nejúspěšnější psychoterapií...“

04 Únor

V jakém věku se začínáme zajímat o plastiku a čím to je, že zákrok zvažuje stále více mladých lidí? Jaké jsou jejich vzory, komu se chtějí podobat? A jak se vyvinula plastická chirurgie jako taková za posledních deset let? Na tyto i mnohé další otázky jsme se zeptali za vás našeho plastického chirurga Pavla Horyny.

Více