MEDICOM Clinic Blog

  • MUDr. Christodoulou

Liposukci podstupují stále častěji i muži. Jsou v zákroku u mužů a žen rozdíly?

01 Duben

Zvažuje váš partner liposukci, ale stydí se k nám objednat na konzultaci? Myslí si, že liposukce je spíše ženská záležitost? Vyveďte ho z omylu! ;-) Právě liposukci u nás totiž stále častěji podstupují i muži. Podrobnosti o zákroku vám prozradí náš plastický chirurg Petros Christodoulou.

Více
  • QuickFaceLift

Omládnout v obličeji už nemůže být snazší! Znáte MyFaceLift?

25 Březen

Zvažujete plastickou operaci obličeje, ale bojíte se celkové anestezie i zdlouhavé doby hojení po zákroku? V tom případě vás potěšíme! Nově u nás totiž můžete podstoupit zákrok, díky němuž se výrazného omlazení svojí tváře dočkáte mnohem snadnějši i dříve. Seznamte se, přichází MyFaceLift!

Více

Facebook

  • MEDICOM Clinic

„Zase se líbím sama sobě a jsem šťastná!“ říká Dominika po plastice prsou

18 Březen

Paní Dominika (27) měla vždycky sice malá, zato ale pevná prsa. Bohužel se však na jejich stavu podepsala doba kojení, stejně jako velký váhový přírůstek v těhotenství i naopak výrazné zhubnutí krátce po porodu. Od té doby se mladá maminka vyhýbala zrcadlu obloukem, styděla se sama před sebou. Získat zpět ztracené sebevědomí jí pomohla až plastika prsou.

Více
  • MEDICOM Clinic

Krásnější díky plastice: Vyhrajte proměnu, o jaké dávno sníte

11 Březen

Toužíte po menším bříšku, pevnějším poprsí, hezčím nosu nebo třeba mladší tváři? Váš sen se teď může splnit! Právě totiž odstartoval další ročník naší soutěže Krásnější díky plastice, kde je ve hře hned 10 plastických operací zdarma!

Více
  • MEDICOM Clinic

Do léta hladké tělo? Nejvyšší čas začít s laserovou epilací!

04 Březen

Jestli se chcete v létě pochlubit tělem bez chloupků, měla byste je řešit už teď. Na trvalou epilaci je totiž nutné přijít víckrát a navíc v určitém časovém intervalu. Odměna je ovšem lákavá – na rozdíl od jiných metod vás laser zbaví chloupků natrvalo. Více prozrazuje v rozhovoru naše korektivní dermatoložka Katarína Třísková.

Více