MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

Blíží se První máj: Okouzlete rty, které přímo vybízejí k polibku

29 Duben

Ve středu se dočkáme Prvního máje, ke kterému patří jedna moc krásná tradice: políbení pod rozkvetlým stromem. Jesli chcete svého partnera navnadit na polibek smyslnými rty, doporučujeme vám vyzkoušet jejich ošetření kyselinou hyaluronovou. Díky ní budete mít rty, o jakých jste vždy snila.

Více
  • MEDICOM Clinic

„Moje pleť je oříšek,“ tvrdí jedna z českých beachvolejbalistek, které k nám přišly na ošetření

23 Duben

Naši pražskou kliniku minulý týden navštívila beachvolejbalová dívčí dvojice Markéta Nausch Sluková a Bára Hermannová. Jaké ošetření svojí pleti dopřály, kdo se o ně u nás staral a jak byly české plážové volejbalistky spokojeny?

Více

Facebook

  • MEDICOM Clinic

Příběh paní Barbory: „Po zákroku přišly slzy štěstí!“

15 Duben

Paní Barbora (28) mívala ne příliš velká, zato vždycky pevná prsa. Po kojení z nich ale mnoho nezbylo a pohled na dekolt ji pokaždé rozesmutnil. Za jedinou možnost, jak se opět cítit žensky, považovala operaci. Na naší klinice v Praze proto podstoupila zvětšení prsou implantáty.

Více
  • MEDICOM Clinic

5 tipů dermatoložky pro jarní refresh pleti

08 Duben

S příchodem jara máte možná potřebu detoxikovat nejen své tělo, ale také pleť. Jinými slovy udělat maximum pro její zdraví a krásu. Jak se o ni po zimě postarat a zajistit jí tak příjemný restart? To vám v několika tipech prozradí naše oblíbená korektivní dermatoložka Katarína Třísková.

Více
  • MUDr. Christodoulou

Liposukci podstupují stále častěji i muži. Jsou v zákroku u mužů a žen rozdíly?

01 Duben

Zvažuje váš partner liposukci, ale stydí se k nám objednat na konzultaci? Myslí si, že liposukce je spíše ženská záležitost? Vyveďte ho z omylu! ;-) Právě liposukci u nás totiž stále častěji podstupují i muži. Podrobnosti o zákroku vám prozradí náš plastický chirurg Petros Christodoulou.

Více