MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

„Operace horních víček mi opět otevřela oči,“ pochvaluje si pan Pavel

29 Červenec

Několik posledních let komplikovala Pavlovi (54) převislá kůže na horních víčkách vidění. Z estetického nedostatku se navíc rychle stal i problém zdravotní, když měl kvůli špatnému perifernímu vidění potíže například při řízení auta. Právě od té chvíle se však pro něj stala plastika víček nutností a dnes se jen sám sobě diví, proč s operací tak dlouho váhal.

Více
  • MEDICOM Clinic

Jak na zdravé a krásné opálení? Tipy přímo od naší dermatoložky

22 Červenec

Letní počasí se opět vrátilo a vy se těšíte, jak se konečně opálíte a vaše tělo získá krásně bronzovou barvu? Opalování má ale svá pravidla a pokud je nevezmete v potaz, snědou pokožkou se asi jen tak nepochlubíte... Vážně děláte vše správně?

Více

Facebook

  • MEDICOM Clinic

„Konečně mám přesně takový nos, jaký jsem si vysnila,“ říká Karolína

15 Červenec

Kvůli nosu se Karolína (27) léta trápila. Kdykoliv se viděla na fotkách z profilu, chtělo se jí brečet. Připadala si prý jako ježibaba. Okolí její komplexy nechápalo, ale Karolína věděla, co její tváři a sebevědomí nejvíc prospěje – podstoupila plastiku nosu, díky které se její rysy neuvěřitelně zjemnily.

Více
  • MUDr. Třísková, MEDICOM Clinic

Letní beauty tipy naší dermatoložky Kataríny Třískové

08 Červenec

Pečuje o krásu vaší pleti, ale čím hýčká svou vlastní? Zajímá vás, jaké ošetření si ráda dopřává naše korektivní dermatoložka MUDr. Katarína Třísková, čím se v létě udržuje v kondici a na které kosmetické produkty nedá o prázdninách dopustit? Zeptali jsme se za vás ;-)

Více
  • MEDICOM Clinic

Inkontinence už není tabu: Rozhovor s maminkou, které pomohlo ošetření FemLase

01 Červenec

Od porodu třetího miminka trápila paní Janu (41) inkontinence při každém zakašlání i smíchu. Její gynekoložka jí tvrdila, že se s tím bude muset smířit, ale to se Janě ani trochu nelíbilo. Začala proto hledat pomoc jinde, až objevila laserové ošetření FemLase. Mladou maminku jsme pro vás trochu vyzpovídali... ;-)

Více