MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

Máte mastnou pleť? Poradíme vám, jak se o ni správně postarat

23 Březen

Vadí vám černé tečky na nose i v jeho nejbližším okolí? Stále hledáte tu pravou kosmetiku, která by vám na ně alespoň trochu zafungovala? Jak doma pečovat o mastnou pleť s rozšířenými a zanesenými póry, na to jsme se tentokrát zeptali naší korektivní dermatoložky MUDr. Markéty Majerové.

Více
  • MEDICOM Clinic

8 věcí, které potřebujete vědět o epilaci laserem

17 Březen

Nebaví vás neustálé holení chloupků, ráda byste se jich zbavila jednou provždy? Skutečně je to možné, a to díky trvalé laserové epilaci. Než se k nám na kliniku poprvé na tuto proceduru vydáte, zjistěte si o ní veškeré podrobnosti. Koneckonců ideální doba, kdy s epilací lasem začít, nastává právě teď...

Více

Facebook

  • MEDICOM Clinic

„Mladší tvář mi vrátila do očí jiskru i chuť do života.“

09 Březen

Už dvanáct let se paní Šárka (54) stará o nemocného manžela, kterého postihla mozková mrtvice. Veškerý volný čas věnuje jemu, a tak jí už na sebe žádný nezbývá. Starosti a vyčerpání se jí za ty roky vepsaly do tváře. Když si proto jednoho dne uvědomila, že vypadá mnohem starší, zatoužila po změně. Najednou chtěla v zrcadle opět vidět samu sebe.

Více
  • MEDICOM Clinic

„Díky úsměvu klientů vím, že má smysl pokračovat...“

02 Březen

Za sedm let se do naší soutěže Krásnější díky plastice přihlásilo už téměř deset tisíc z vás, toužících po krásnější a mladší tváři nebo postavě snů. A každý rok z té záplavy dopisů vybíráme na klinice deset šťastlivců, kterým se splní jejich tajné přání a podstoupí vysvěnou proměnu. O uplynulém sedmém ročníku i o tom budoucím, do něhož se právě teď můžete přihlásit, jsme si povídali s naší marketingovou manažerkou Pavlou Toufarovou.

Více