MEDICOM Clinic Blog
11
Lis
 • MEDICOM Clinic

„Ani jsem nedoufala, že budu se svým břichem tak spokojená,“ raduje se Renata

Příběhy , Zákroky

Větší břicho vadilo paní Renatě (44) odjakživa. Snažila se proto cvičit a na břicho posilovat, ale žádného viditelného zlepšení tím bohužel nedosáhla. Když jí navíc po druhém porodu na břiše zůstal ošklivý kožní převis, definitivně se rozhodla pro plastickou operaci. Dnes s nadšením tvrdí, že je se svým břichem spokojená, jako nikdy dřív.

Více
04
Lis
 • MEDICOM Clinic

„Nemusím mít perfektní tělo, ale chci se v něm tak cítit,“ tvrdí Veronika

Příběhy , Zákroky

Paní Veronika (35) měla vždycky útlý pas a štíhlé ruce, zato však silnější stehna. Pravidelně cvičila a zdravě jedla, ale ani to jí bohužel vytouženou změnu v problémové partii nepřineslo. Začala proto zvažovat liposukci a po narození třetího dítěte zákrok s odhodláním podstoupila. Dnes je se svou postavou konečně spokojená a ve svém těle se prý cítí perfektně.

Více
21
Říj
 • MEDICOM Clinic

„Někdy si jdu jen tak užít pohled do zrcadla,“ říká o své proměně Bára

Příběhy , Zákroky

Paní Bára (35) se na sebe několik posledních let dívala do zrcadla s nechutí. Po třetím porodu se jí už břicho nestáhlo dovnitř, a tak vypadala, jako kdyby byla stále těhotná. Jako několikanásobná maminka pak nebyla spokojená ani se svým poprsím. K novému sebevědomí jí dokázaly pomoct až plastické operace.

Více
30
Zář
 • MEDICOM Clinic

„Teď mám postavu, o jaké se mi ani nesnilo!“ říká nadšeně David

Příběhy , Zákroky

Za poslední čtyři roky se Davidovi (27) povedlo zhubnout polovinu sebe sama – z výchozí váhy 155 kg se totiž dostal na neuvěřitelných 75 kg! Kožního převisu na břiše a pokleslých prsou se už ale sám zbavit nedokázal, proto se rozhodl podstoupit tzv. abdominoplastiku a gynekomastii. Dnes díky tomu vypadá opravdu skvěle!

Více
09
Zář
 • MEDICOM Clinic

„Mé oči jsou větší a výraznější, úžasně prokoukly!“ pochvaluje si Jaroslava

Anti-aging , Ošetření , Příběhy , Zákroky

Paní Jaroslavě (55) vadila pokleslá kůže na horních a dolních víčkách řadu let. Operaci víček jí proto slíbil manžel k narozeninám, ale když náhle zemřel, věci nabraly zcela jiný spád... Vysněný zákrok Jaroslavě nakonec dopřály její děti. Kromě plastiky víček došlo i na omlazení pod rukama korektivní dermatoložky. A výsledek? Ten nejlepší – spokojená a opět šťastná žena.

Více
02
Zář
 • MUDr. Pavel Horyna

Laserová liposukce SlimLipo: V čem je lepší než ostatní metody?

Rozhovory

Toužíte po plochém břiše, užších stehnech, pevnějších a pěkně vytvarovaných pažích, anebo byste se rádi zbavili třeba podbradku? Každou z těchto oblastí na těle dovede zkrášlit laserová liposukce SlimLipo. O principu a výhodách této liposukční metody jsme si povídali s MUDr. Pavlem Horynou.

Více
19
Srp
 • MyFaceLift MEDICOM Clinic

„Jsem teď spokojenější sama se sebou,“ tvrdí paní Lucie

Anti-aging , Novinky , Příběhy , Zákroky

S přibývajícími roky se začal obličej paní Lucie (56) postupně měnit. Kůže v něm stále více ochabovala, a tak Lucie začala působit na okolí unaveně a smutně. Aby se stala atraktivní dámou v těch nejlepších letech, dala na radu lékaře a podstoupila nový omlazující zákrok MyFaceLift. Podívejte se na výsledek!

Více
12
Srp
 • MEDICOM Clinic

Plastika prsou: Vy se ptáte, my odpovídáme

Zákroky

Plastické operace prsou jsou jedním z nejvyhledávanějších zákroků, a tak se k nim logicky váže celá řada otázek. V dnešním článku se dozvíte odpovědi na ty nejčastější...

Více
29
Čvc
 • MEDICOM Clinic

„Operace horních víček mi opět otevřela oči,“ pochvaluje si pan Pavel

Anti-aging , Příběhy , Zákroky

Několik posledních let komplikovala Pavlovi (54) převislá kůže na horních víčkách vidění. Z estetického nedostatku se navíc rychle stal i problém zdravotní, když měl kvůli špatnému perifernímu vidění potíže například při řízení auta. Právě od té chvíle se však pro něj stala plastika víček nutností a dnes se jen sám sobě diví, proč s operací tak dlouho váhal.

Více
15
Čvc
 • MEDICOM Clinic

„Konečně mám přesně takový nos, jaký jsem si vysnila,“ říká Karolína

Příběhy , Zákroky

Kvůli nosu se Karolína (27) léta trápila. Kdykoliv se viděla na fotkách z profilu, chtělo se jí brečet. Připadala si prý jako ježibaba. Okolí její komplexy nechápalo, ale Karolína věděla, co její tváři a sebevědomí nejvíc prospěje – podstoupila plastiku nosu, díky které se její rysy neuvěřitelně zjemnily.

Více
24
Čvn
 • MEDICOM Clinic

Po úpravě prsou a břicha Jana září štěstím. Aby ne, má postavu modelky!

Příběhy , Zákroky

Po dlouhé době kojení se mamince Janě (34) postava změnila k nepoznání. Trápila ji povadlá a na pohled prázdná prsa i vypouklé bříško. Sexy tělo Janě vrátily až dva zákroky – augmentace poprsí a liposukce. Výsledek je úžasný, Jana dnes vypadá jako opravdová modelka!

Více
17
Čvn
 • MEDICOM Clinic

„Snažím se dělat věci tak, abych obstál před svým svědomím“

Novinky , O nás , Rozhovory , Zákroky

Naše pražská klinika má novou posilu! Minulý měsíc se jí stal plastický chirurg MUDr. Pavel Popelka. Na naší pobočce v Praze je pan doktor sice jen krátce, zato oboru už se pár let pohybuje, a tak má na svém kontě slušný zástup spokojených klientek. Přidáte se? ;-)

Více