MEDICOM Clinic Blog
13
Led
 • MEDICOM Clinic

„Baví mě operovat obličej. Výsledek neschováte pod tričko ani do kalhot.“

O nás , Rozhovory , Zákroky

Na naší klinice působí více než rok, ale na svém kontě už má tisíce zákroků z oblasti plastické chirurgie. Jeho doménou je zejména nový zákrok MyFaceLift, ale baví ho i jiné operace omlazující obličej, stejně jako úpravy poprsí. Jak se dostal k práci plastického chirurga a co ho baví ve volném čase? Seznamte se, MUDr. Tomáš Ventruba.

Více
06
Led
 • MEDICOM Clinic

Šárka se raduje z plochého břicha. Podívejte se, jak jí to díky liposukci sluší!

Příběhy , Zákroky

Dala jste si letos předsevzetí zhubnout? Přečtěte si příběh paní Šárky (32), maminky třech dětí, které s vyplněním takového snu pomohla liposukce. Zákrok jí vrátil zdravé sebevědomí i chuť opět na sobě pracovat a chtít si štíhlejší postavu nejen udržet, ale dokonce ještě více vylepšit.

Více
23
Pro
 • MEDICOM Clinic

Jak vypadali naši lékaři jako děti a co si přáli od Ježíška?

O nás , Rozhovory

Zítra je Štědrý den, a tak jsme se rozhodli spolu s našemi lékaři trochu zavzpomínat. Zeptali jsme se jich, na jaký z dárků pod stromečkem nikdy nezapomenou a zároveň jsme je poprosili o fotku z jejich dětských let. Tak schválně, poznali byste kdo je kdo?

Více
16
Pro
 • MEDICOM Clinic

5 tipů pro svůdný dekolt nejen o vánočních svátcích

Lifestyle , Ošetření , Zákroky

Období firemních večírků je v plném proudu a vy přemýšlíte, co na sebe. Ráda byste sáhla po oblíbených pouzdrových šatech s hlubokým výstřihem, jenže si na takový model úplně nevěříte. V dekoltu se vám ubytovaly vrásky, kůže vypadá unaveně, pomačkaně, zestárle. A o tom, jak vypadá vaše poprsí po dětech, raději pomlčet... Jak to vše napravit?

Více
09
Pro
 • MEDICOM Clinic

Nejlepší vánoční dárek? Přece dárková poukázka k nám!

Lifestyle , Ošetření , Zákroky

Zní to až neuvěřitelně, ale polovina adventu je za námi. S pečením cukroví vám možná pomůže maminka nebo babička, ale vybrat vánoční dárky bylo, je a bude vždycky jen a jen na vás... Nadělte letos své rodině právě dárkové poukázky k nám. Poradíme vám, na jaké ošetření či zákrok by je vaši nejbližší mohli s radostí uplatnit.

Více
18
Lis
 • MEDICOM Clinic

Vánoce se blíží... Nečekejte na zázrak, darujte krásu!

Novinky , O nás

Přibližně za měsíc začnou nejkrásnější svátky v roce, a tak určitě přemýšlíte nad tím, čím letos u stromečku potěšit svou rodinu, přátele i o co si sama napsat Ježíškovi... ;-) Mnoho velkých přání z oblasti krásy dovedou splnit naše vánoční dárkové poukázky, ke kterým rozdáváme i spoustu dalších dárků navíc!

Více
11
Lis
 • MEDICOM Clinic

„Ani jsem nedoufala, že budu se svým břichem tak spokojená,“ raduje se Renata

Příběhy , Zákroky

Větší břicho vadilo paní Renatě (44) odjakživa. Snažila se proto cvičit a na břicho posilovat, ale žádného viditelného zlepšení tím bohužel nedosáhla. Když jí navíc po druhém porodu na břiše zůstal ošklivý kožní převis, definitivně se rozhodla pro plastickou operaci. Dnes s nadšením tvrdí, že je se svým břichem spokojená, jako nikdy dřív.

Více
04
Lis
 • MEDICOM Clinic

„Nemusím mít perfektní tělo, ale chci se v něm tak cítit,“ tvrdí Veronika

Příběhy , Zákroky

Paní Veronika (35) měla vždycky útlý pas a štíhlé ruce, zato však silnější stehna. Pravidelně cvičila a zdravě jedla, ale ani to jí bohužel vytouženou změnu v problémové partii nepřineslo. Začala proto zvažovat liposukci a po narození třetího dítěte zákrok s odhodláním podstoupila. Dnes je se svou postavou konečně spokojená a ve svém těle se prý cítí perfektně.

Více
21
Říj
 • MEDICOM Clinic

„Někdy si jdu jen tak užít pohled do zrcadla,“ říká o své proměně Bára

Příběhy , Zákroky

Paní Bára (35) se na sebe několik posledních let dívala do zrcadla s nechutí. Po třetím porodu se jí už břicho nestáhlo dovnitř, a tak vypadala, jako kdyby byla stále těhotná. Jako několikanásobná maminka pak nebyla spokojená ani se svým poprsím. K novému sebevědomí jí dokázaly pomoct až plastické operace.

Více
30
Zář
 • MEDICOM Clinic

„Teď mám postavu, o jaké se mi ani nesnilo!“ říká nadšeně David

Příběhy , Zákroky

Za poslední čtyři roky se Davidovi (27) povedlo zhubnout polovinu sebe sama – z výchozí váhy 155 kg se totiž dostal na neuvěřitelných 75 kg! Kožního převisu na břiše a pokleslých prsou se už ale sám zbavit nedokázal, proto se rozhodl podstoupit tzv. abdominoplastiku a gynekomastii. Dnes díky tomu vypadá opravdu skvěle!

Více
09
Zář
 • MEDICOM Clinic

„Mé oči jsou větší a výraznější, úžasně prokoukly!“ pochvaluje si Jaroslava

Anti-aging , Ošetření , Příběhy , Zákroky

Paní Jaroslavě (55) vadila pokleslá kůže na horních a dolních víčkách řadu let. Operaci víček jí proto slíbil manžel k narozeninám, ale když náhle zemřel, věci nabraly zcela jiný spád... Vysněný zákrok Jaroslavě nakonec dopřály její děti. Kromě plastiky víček došlo i na omlazení pod rukama korektivní dermatoložky. A výsledek? Ten nejlepší – spokojená a opět šťastná žena.

Více
02
Zář
 • MUDr. Pavel Horyna

Laserová liposukce SlimLipo: V čem je lepší než ostatní metody?

Rozhovory

Toužíte po plochém břiše, užších stehnech, pevnějších a pěkně vytvarovaných pažích, anebo byste se rádi zbavili třeba podbradku? Každou z těchto oblastí na těle dovede zkrášlit laserová liposukce SlimLipo. O principu a výhodách této liposukční metody jsme si povídali s MUDr. Pavlem Horynou.

Více