MEDICOM Clinic Blog
04
Kvě
 • MEDICOM Clinic

„Jsem to stále já, ale moje tvář teď působí mnohem jemněji.“

Příběhy , Zákroky

S tvarem svého nosu nebyla Hanka (27) nikdy úplně spokojená. A po úrazu, který se jí stal, to bylo ještě horší. I když jí okolí tvrdilo, že je pořád hezká holka, sama se tak bohužel necítila. Hance také vadilo, že jí po úrazu přestaly na nose sedět dioptrické brýle. Důvodů k nespokojenosti bylo najednou až příliš, a tak se Hanka rozhodla podstoupit plastickou operaci nosu.

Více
09
Bře
 • MEDICOM Clinic

„Mladší tvář mi vrátila do očí jiskru i chuť do života.“

Příběhy , Zákroky

Už dvanáct let se paní Šárka (54) stará o nemocného manžela, kterého postihla mozková mrtvice. Veškerý volný čas věnuje jemu, a tak jí už na sebe žádný nezbývá. Starosti a vyčerpání se jí za ty roky vepsaly do tváře. Když si proto jednoho dne uvědomila, že vypadá mnohem starší, zatoužila po změně. Najednou chtěla v zrcadle opět vidět samu sebe.

Více
02
Bře
 • MEDICOM Clinic

„Díky úsměvu klientů vím, že má smysl pokračovat...“

O nás , Rozhovory , Zákroky

Za sedm let se do naší soutěže Krásnější díky plastice přihlásilo už téměř deset tisíc z vás, toužících po krásnější a mladší tváři nebo postavě snů. A každý rok z té záplavy dopisů vybíráme na klinice deset šťastlivců, kterým se splní jejich tajné přání a podstoupí vysvěnou proměnu. O uplynulém sedmém ročníku i o tom budoucím, do něhož se právě teď můžete přihlásit, jsme si povídali s naší marketingovou manažerkou Pavlou Toufarovou.

Více
24
Úno
 • MEDICOM Clinic

„Své břicho si teď prohlížím s obdivem a láskou.“

Příběhy , Zákroky

Dvojnásobná maminka Iveta (34) přibrala v každém těhotenství okolo třiceti kil. Sportem a zdravým jídelníčkem se jí sice pokaždé poměrně rychle povedlo dostat na původní váhu, ale ošklivý kožní převis jí už na břiše po velkých výkyvech váhy bohužel zůstal. Dál proto nebylo nad čím váhat – přišel čas vrátit břicho do původního stavu pomocí tzv. miniabdominoplastiky.

Více
17
Úno
 • MEDICOM Clinic

Nejčastější otázky na téma: Plastická operace obličeje

Rozhovory , Zákroky

Zvažujete plastickou operaci obličeje, ale nevíte, jestli zvolit miniliftig, klasický lifting nebo zda je pro vás vhodný náš MyFaceLift? Jaký je rozdíl v operacích, díky kterým dokáže vaše tvář výrazně omládnout? Na otázky k tématu omlazení obličeje pomocí plastické operace odpovídá jeden z těch nejpovolanějších – plastický chirurg MUDr. Tomáš Ventruba.

Více
03
Úno
 • MUDr. Puls MEDICOM CLINIC

„Snažím se svým klientům měnit život k lepšímu.“

O nás , Rozhovory

Estetické plastické chirurgii se věnuje více než dvacet let a díky domácím i zahraničním kongresům, kterých se pravidelně zúčastňuje, stále patří k těm nejvyhledávanějším lékařům ve svém oboru. S MUDr. Michalem Pulsem, CSc. jsme si povídali mimo jiné o tom, jaké zákroky provádí nejraději, proč ho jeho práce stále baví a jestli se opravdu vždy chtěl stát plastickým chirurgem.

Více
27
Led
 • MEDICOM Clinic

Kampaň ve stylu Jamese Bonda a jeho Bond girl! Líbí se vám?

Novinky , O nás , Rozhovory

Před pár dny spustila naše klinika novou kampaň, která je aktuálně k vidění na několika billboardech v Brně, ale brzy zasáhne i Prahu a Ústí nad Labem. Jak tato svůdná a tak trochu odvážná kampaň vlastně vznikala? O tom jsme si povídali přímo s marketingovou manažerkou Pavlou Toufarovou, která kampaň vymyslela a zároveň se stala jednou z jejích hlavních tváří...

Více
13
Led
 • MEDICOM Clinic

„Baví mě operovat obličej. Výsledek neschováte pod tričko ani do kalhot.“

O nás , Rozhovory , Zákroky

Na naší klinice působí více než rok, ale na svém kontě už má tisíce zákroků z oblasti plastické chirurgie. Jeho doménou je zejména nový zákrok MyFaceLift, ale baví ho i jiné operace omlazující obličej, stejně jako úpravy poprsí. Jak se dostal k práci plastického chirurga a co ho baví ve volném čase? Seznamte se, MUDr. Tomáš Ventruba.

Více
06
Led
 • MEDICOM Clinic

Šárka se raduje z plochého břicha. Podívejte se, jak jí to díky liposukci sluší!

Příběhy , Zákroky

Dala jste si letos předsevzetí zhubnout? Přečtěte si příběh paní Šárky (32), maminky třech dětí, které s vyplněním takového snu pomohla liposukce. Zákrok jí vrátil zdravé sebevědomí i chuť opět na sobě pracovat a chtít si štíhlejší postavu nejen udržet, ale dokonce ještě více vylepšit.

Více
23
Pro
 • MEDICOM Clinic

Jak vypadali naši lékaři jako děti a co si přáli od Ježíška?

O nás , Rozhovory

Zítra je Štědrý den, a tak jsme se rozhodli spolu s našemi lékaři trochu zavzpomínat. Zeptali jsme se jich, na jaký z dárků pod stromečkem nikdy nezapomenou a zároveň jsme je poprosili o fotku z jejich dětských let. Tak schválně, poznali byste kdo je kdo?

Více
16
Pro
 • MEDICOM Clinic

5 tipů pro svůdný dekolt nejen o vánočních svátcích

Lifestyle , Ošetření , Zákroky

Období firemních večírků je v plném proudu a vy přemýšlíte, co na sebe. Ráda byste sáhla po oblíbených pouzdrových šatech s hlubokým výstřihem, jenže si na takový model úplně nevěříte. V dekoltu se vám ubytovaly vrásky, kůže vypadá unaveně, pomačkaně, zestárle. A o tom, jak vypadá vaše poprsí po dětech, raději pomlčet... Jak to vše napravit?

Více
09
Pro
 • MEDICOM Clinic

Nejlepší vánoční dárek? Přece dárková poukázka k nám!

Lifestyle , Ošetření , Zákroky

Zní to až neuvěřitelně, ale polovina adventu je za námi. S pečením cukroví vám možná pomůže maminka nebo babička, ale vybrat vánoční dárky bylo, je a bude vždycky jen a jen na vás... Nadělte letos své rodině právě dárkové poukázky k nám. Poradíme vám, na jaké ošetření či zákrok by je vaši nejbližší mohli s radostí uplatnit.

Více