MEDICOM Clinic Blog
19
Srp
 • MyFaceLift MEDICOM Clinic

„Jsem teď spokojenější sama se sebou,“ tvrdí paní Lucie

Anti-aging , Novinky , Příběhy , Zákroky

S přibývajícími roky se začal obličej paní Lucie (56) postupně měnit. Kůže v něm stále více ochabovala, a tak Lucie začala působit na okolí unaveně a smutně. Aby se stala atraktivní dámou v těch nejlepších letech, dala na radu lékaře a podstoupila nový omlazující zákrok MyFaceLift. Podívejte se na výsledek!

Více
12
Srp
 • MEDICOM Clinic

Plastika prsou: Vy se ptáte, my odpovídáme

Zákroky

Plastické operace prsou jsou jedním z nejvyhledávanějších zákroků, a tak se k nim logicky váže celá řada otázek. V dnešním článku se dozvíte odpovědi na ty nejčastější...

Více
29
Čvc
 • MEDICOM Clinic

„Operace horních víček mi opět otevřela oči,“ pochvaluje si pan Pavel

Anti-aging , Příběhy , Zákroky

Několik posledních let komplikovala Pavlovi (54) převislá kůže na horních víčkách vidění. Z estetického nedostatku se navíc rychle stal i problém zdravotní, když měl kvůli špatnému perifernímu vidění potíže například při řízení auta. Právě od té chvíle se však pro něj stala plastika víček nutností a dnes se jen sám sobě diví, proč s operací tak dlouho váhal.

Více
15
Čvc
 • MEDICOM Clinic

„Konečně mám přesně takový nos, jaký jsem si vysnila,“ říká Karolína

Příběhy , Zákroky

Kvůli nosu se Karolína (27) léta trápila. Kdykoliv se viděla na fotkách z profilu, chtělo se jí brečet. Připadala si prý jako ježibaba. Okolí její komplexy nechápalo, ale Karolína věděla, co její tváři a sebevědomí nejvíc prospěje – podstoupila plastiku nosu, díky které se její rysy neuvěřitelně zjemnily.

Více
24
Čvn
 • MEDICOM Clinic

Po úpravě prsou a břicha Jana září štěstím. Aby ne, má postavu modelky!

Příběhy , Zákroky

Po dlouhé době kojení se mamince Janě (34) postava změnila k nepoznání. Trápila ji povadlá a na pohled prázdná prsa i vypouklé bříško. Sexy tělo Janě vrátily až dva zákroky – augmentace poprsí a liposukce. Výsledek je úžasný, Jana dnes vypadá jako opravdová modelka!

Více
17
Čvn
 • MEDICOM Clinic

„Snažím se dělat věci tak, abych obstál před svým svědomím“

Novinky , O nás , Rozhovory , Zákroky

Naše pražská klinika má novou posilu! Minulý měsíc se jí stal plastický chirurg MUDr. Pavel Popelka. Na naší pobočce v Praze je pan doktor sice jen krátce, zato oboru už se pár let pohybuje, a tak má na svém kontě slušný zástup spokojených klientek. Přidáte se? ;-)

Více
03
Čvn
 • MEDICOM Clinic

„Splnila jsem si sen a konečně se sama sobě líbím!“ říká Kateřina

Příběhy , Zákroky

Paní Kateřině (38) se její příliš velká prsa nikdy nelíbila. Omezovala ji ve výběru oblečení, při sportu i v práci. Po dvou porodech a době kojení bylo její vnímání sebe samotné ještě horší. Velká, povislá a těžká prsa se proměnila v mindrák jako hrom. Úlevy se dočkala až po výrazném zmenšení poprsí na naší klinice.

Více
20
Kvě
 • MEDICOM Clinic

4 tipy, jak mít do léta postavu snů

Ošetření

Ráda byste se v létě ukázala v plavkách beze studu ze širších stehen, většího zadečku nebo vypouklého břicha, ale na liposukci momentálně nemáte čas, odvahu ani prostředky? Seznámíme vás se čtveřicí ošetření, které se provádějí pouze ambulantně, a přesto vám najisto zkrášlí postavu – odstraní přebytečné tukové bochánky, pomůžou vám zbavit se celulitidy a celkově zpevní vaše tělo.

Více
13
Kvě
 • MEDICOM Clinic

„Můj smutný a unavený pohled je konečně pryč,“ tvrdí Marta šťastně

Anti-aging , Příběhy , Zákroky

Povislá kůže na horních víčkách trápila Martu (27) s každým rokem víc a víc. Její pohled kvůli tomu působil unaveně, oči měla neustále oteklé a slzely jí. Na operaci horních víček si připadala ještě mladá, ale když jí i lékaři zákrok jedině doporučili, dál neváhala...

Více
15
Dub
 • MEDICOM Clinic

Příběh paní Barbory: „Po zákroku přišly slzy štěstí!“

Příběhy , Zákroky

Paní Barbora (28) mívala ne příliš velká, zato vždycky pevná prsa. Po kojení z nich ale mnoho nezbylo a pohled na dekolt ji pokaždé rozesmutnil. Za jedinou možnost, jak se opět cítit žensky, považovala operaci. Na naší klinice v Praze proto podstoupila zvětšení prsou implantáty.

Více
01
Dub
 • MUDr. Christodoulou

Liposukci podstupují stále častěji i muži. Jsou v zákroku u mužů a žen rozdíly?

Rozhovory , Zákroky

Zvažuje váš partner liposukci, ale stydí se k nám objednat na konzultaci? Myslí si, že liposukce je spíše ženská záležitost? Vyveďte ho z omylu! ;-) Právě liposukci u nás totiž stále častěji podstupují i muži. Podrobnosti o zákroku vám prozradí náš plastický chirurg Petros Christodoulou.

Více
25
Bře
 • QuickFaceLift

Omládnout v obličeji už nemůže být snazší! Znáte MyFaceLift?

Anti-aging , Novinky , Rozhovory , Zákroky

Zvažujete plastickou operaci obličeje, ale bojíte se celkové anestezie i zdlouhavé doby hojení po zákroku? V tom případě vás potěšíme! Nově u nás totiž můžete podstoupit zákrok, díky němuž se výrazného omlazení svojí tváře dočkáte mnohem snadnějši i dříve. Seznamte se, přichází MyFaceLift!

Více