MEDICOM Clinic Blog
23
Zář
 • MEDICOM Clinic

Jak pečovat o pleť, když se ochladí? Pomůže výživa a hydratace

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Jeden den se ještě vyhříváte na slunci a užíváte si babího léta, ten následující už ale pomalu hledáte zimní bundu a nestydíte se ani za čepici. Sebe snadno obléknete do teplejšího oblečení, ale jaký kabát dopřát pleti, aby během sychravého počasí nestrádala? Zeptali jsme se naší korektivní dermatoložky MUDr. Kataríny Třískové.

Více
16
Zář
 • MEDICOM Clinic

Červené žilky: Jak se jich zbavit a naučit se jejich tvorbě předcházet

Anti-aging , Ošetření , Rozhovory

Vadí vám v obličeji nebo jinde na těle popraskané červené žilky a nevíte, jak se jich zbavit? Zároveň se chcete naučit jejich tvorbě předcházet? V rozhovoru s naší korektivní dermatoložkou MUDr. Ivou Obstovou se vše o tzv. angiektáziích dozvíte.

Více
09
Zář
 • MEDICOM Clinic

„Mé oči jsou větší a výraznější, úžasně prokoukly!“ pochvaluje si Jaroslava

Anti-aging , Ošetření , Příběhy , Zákroky

Paní Jaroslavě (55) vadila pokleslá kůže na horních a dolních víčkách řadu let. Operaci víček jí proto slíbil manžel k narozeninám, ale když náhle zemřel, věci nabraly zcela jiný spád... Vysněný zákrok Jaroslavě nakonec dopřály její děti. Kromě plastiky víček došlo i na omlazení pod rukama korektivní dermatoložky. A výsledek? Ten nejlepší – spokojená a opět šťastná žena.

Více
26
Srp
 • MEDICOM Clinic

Pigmentové skvrny z letního slunce: Jak se jich co nejdříve zbavit?

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Poslední týden prázdnin je tady, a tak už pomalu počítáte škody, jaké napáchalo slunce na vaší tváři či v dekoltu? Pigmentové skvrny patří k těm nejčastějším z nich. Jestli se jich chcete opravdu zbavit, oceníte rady našich dermatoložek.

Více
05
Srp
 • MUDr. Markéta Majerová

Jak připravit pleť na cestu letadlem a chránit ji během letu?

Ošetření , Rozhovory

Patříte k těm šťastným, kteří mají letní dovolenou ještě stále před sebou? Na to, jak byste měla svou pleť připravit na dlouhý let, aby kvůli cestování příliš netrpěla, jsme se zeptali přímo naší korektivní dermatoložky Markéty Majerové. Voilà! ;-)

Více
22
Čvc
 • MEDICOM Clinic

Jak na zdravé a krásné opálení? Tipy přímo od naší dermatoložky

Lifestyle

Letní počasí se opět vrátilo a vy se těšíte, jak se konečně opálíte a vaše tělo získá krásně bronzovou barvu? Opalování má ale svá pravidla a pokud je nevezmete v potaz, snědou pokožkou se asi jen tak nepochlubíte... Vážně děláte vše správně?

Více
08
Čvc
 • MUDr. Třísková, MEDICOM Clinic

Letní beauty tipy naší dermatoložky Kataríny Třískové

Lifestyle , Rozhovory

Pečuje o krásu vaší pleti, ale čím hýčká svou vlastní? Zajímá vás, jaké ošetření si ráda dopřává naše korektivní dermatoložka MUDr. Katarína Třísková, čím se v létě udržuje v kondici a na které kosmetické produkty nedá o prázdninách dopustit? Zeptali jsme se za vás ;-)

Více
10
Čvn
 • MEDICOM Clinic

5 top ošetření, které vás připraví na horké sexy léto

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Chcete si letos naplno užívat letních radovánek a sebevědomě si vychutnávat pocit, že vám to opravdu sluší? Seznamte se s čtveřicí ošetření pleti i jedním tipem pro pokožku celého těla, díky nimž se o letošních prázdninách stanete krásnější víc, než kdy dřív!

Více
27
Kvě
 • MEDICOM Clinic

Mateřská znaménka pod lupou: Zajděte si před létem na jejich kontrolu

Ošetření

Blíží se evropský den melanomu – 30. května – což je ideální příležitost k tomu, abyste udělala něco pro své zdraví – nechala si zkontrolovat mateřská znaménka. Jak často by měl vaše pihy vidět dermatolog a proč je přístroj dermatoskop k jejich vyšetření nejvhodnější?

Více
20
Kvě
 • MEDICOM Clinic

4 tipy, jak mít do léta postavu snů

Ošetření

Ráda byste se v létě ukázala v plavkách beze studu ze širších stehen, většího zadečku nebo vypouklého břicha, ale na liposukci momentálně nemáte čas, odvahu ani prostředky? Seznámíme vás se čtveřicí ošetření, které se provádějí pouze ambulantně, a přesto vám najisto zkrášlí postavu – odstraní přebytečné tukové bochánky, pomůžou vám zbavit se celulitidy a celkově zpevní vaše tělo.

Více
29
Dub
 • MEDICOM Clinic

Blíží se První máj: Okouzlete rty, které přímo vybízejí k polibku

Lifestyle , Ošetření

Ve středu se dočkáme Prvního máje, ke kterému patří jedna moc krásná tradice: políbení pod rozkvetlým stromem. Jesli chcete svého partnera navnadit na polibek smyslnými rty, doporučujeme vám vyzkoušet jejich ošetření kyselinou hyaluronovou. Díky ní budete mít rty, o jakých jste vždy snila.

Více
23
Dub
 • MEDICOM Clinic

„Moje pleť je oříšek,“ tvrdí jedna z českých beachvolejbalistek, které k nám přišly na ošetření

Ošetření , Příběhy

Naši pražskou kliniku minulý týden navštívila beachvolejbalová dívčí dvojice Markéta Nausch Sluková a Bára Hermannová. Jaké ošetření svojí pleti dopřály, kdo se o ně u nás staral a jak byly české plážové volejbalistky spokojeny?

Více