MEDICOM Clinic Blog
23
Bře
 • MEDICOM Clinic

Máte mastnou pleť? Poradíme vám, jak se o ni správně postarat

Ošetření , Rozhovory

Vadí vám černé tečky na nose i v jeho nejbližším okolí? Stále hledáte tu pravou kosmetiku, která by vám na ně alespoň trochu zafungovala? Jak doma pečovat o mastnou pleť s rozšířenými a zanesenými póry, na to jsme se tentokrát zeptali naší korektivní dermatoložky MUDr. Markéty Majerové.

Více
10
Úno
 • MEDICOM Clinic

Jak vybrat správně oční krém a omládnout v okolí očí?

Anti-aging

Poslední dobou jste toho příliš nenaspala, a tak se vám okolo očí vytvořily vějířky vrásek a pod očima temné kruhy. Ráda byste zamaskovala škody napáchané v okolí očí a opět působila odpočatějším dojmem? Zkuste přizvat do své povinné kosmetické výbavy oční krém. Poradíme vám s jeho výběrem i jak se o oční okolí dobře starat.

Více
23
Pro
 • MEDICOM Clinic

Jak vypadali naši lékaři jako děti a co si přáli od Ježíška?

O nás , Rozhovory

Zítra je Štědrý den, a tak jsme se rozhodli spolu s našemi lékaři trochu zavzpomínat. Zeptali jsme se jich, na jaký z dárků pod stromečkem nikdy nezapomenou a zároveň jsme je poprosili o fotku z jejich dětských let. Tak schválně, poznali byste kdo je kdo?

Více
16
Pro
 • MEDICOM Clinic

5 tipů pro svůdný dekolt nejen o vánočních svátcích

Lifestyle , Ošetření , Zákroky

Období firemních večírků je v plném proudu a vy přemýšlíte, co na sebe. Ráda byste sáhla po oblíbených pouzdrových šatech s hlubokým výstřihem, jenže si na takový model úplně nevěříte. V dekoltu se vám ubytovaly vrásky, kůže vypadá unaveně, pomačkaně, zestárle. A o tom, jak vypadá vaše poprsí po dětech, raději pomlčet... Jak to vše napravit?

Více
09
Pro
 • MEDICOM Clinic

Nejlepší vánoční dárek? Přece dárková poukázka k nám!

Lifestyle , Ošetření , Zákroky

Zní to až neuvěřitelně, ale polovina adventu je za námi. S pečením cukroví vám možná pomůže maminka nebo babička, ale vybrat vánoční dárky bylo, je a bude vždycky jen a jen na vás... Nadělte letos své rodině právě dárkové poukázky k nám. Poradíme vám, na jaké ošetření či zákrok by je vaši nejbližší mohli s radostí uplatnit.

Více
02
Pro
 • MEDICOM Clinic

V zimě rty trpí. Co pro ně můžete udělat?

Ošetření , Rozhovory

Trápí vás neustále vysušené rty, dokonce se vám na nich vytvářejí bolestivé prasklinky? Snažíte se denně používat balzám na rty, ale máte pocit, že na chlad, mráz a vítr ani on prostě nestačí? Jak pečovat o rty v zimě a podobným situacím předcházet, o tom jsme si povídali s naší korektivní dermatoložkou MUDr. Ivou Obstovou.

Více
25
Lis
 • MUDr. Třísková, MEDICOM Clinic

Zimní péče o pleť: Jaké rady má pro vás naše dermatoložka?

Ošetření , Rozhovory

Zima je pro kůži paradoxně tím nejnáročnějším obdobím v roce. Musí se totiž denně vypořádávat s extrémními výkyvy teplot. Sužuje ji pobyt na mrazu a vzápětí přechod do mnohdy až přetopené kanceláře či domácnosti. Jak o pokožku pečovat, aby zimu zvládla bez újmy na zdraví i na kráse? Zeptali jsme se té nejpovolanější – korektivní dermatoložky MUDr. Kataríny Třískové.

Více
18
Lis
 • MEDICOM Clinic

Vánoce se blíží... Nečekejte na zázrak, darujte krásu!

Novinky , O nás

Přibližně za měsíc začnou nejkrásnější svátky v roce, a tak určitě přemýšlíte nad tím, čím letos u stromečku potěšit svou rodinu, přátele i o co si sama napsat Ježíškovi... ;-) Mnoho velkých přání z oblasti krásy dovedou splnit naše vánoční dárkové poukázky, ke kterým rozdáváme i spoustu dalších dárků navíc!

Více
23
Zář
 • MEDICOM Clinic

Jak pečovat o pleť, když se ochladí? Pomůže výživa a hydratace

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Jeden den se ještě vyhříváte na slunci a užíváte si babího léta, ten následující už ale pomalu hledáte zimní bundu a nestydíte se ani za čepici. Sebe snadno obléknete do teplejšího oblečení, ale jaký kabát dopřát pleti, aby během sychravého počasí nestrádala? Zeptali jsme se naší korektivní dermatoložky MUDr. Kataríny Třískové.

Více
16
Zář
 • MEDICOM Clinic

Červené žilky: Jak se jich zbavit a naučit se jejich tvorbě předcházet

Anti-aging , Ošetření , Rozhovory

Vadí vám v obličeji nebo jinde na těle popraskané červené žilky a nevíte, jak se jich zbavit? Zároveň se chcete naučit jejich tvorbě předcházet? V rozhovoru s naší korektivní dermatoložkou MUDr. Ivou Obstovou se vše o tzv. angiektáziích dozvíte.

Více
09
Zář
 • MEDICOM Clinic

„Mé oči jsou větší a výraznější, úžasně prokoukly!“ pochvaluje si Jaroslava

Anti-aging , Ošetření , Příběhy , Zákroky

Paní Jaroslavě (55) vadila pokleslá kůže na horních a dolních víčkách řadu let. Operaci víček jí proto slíbil manžel k narozeninám, ale když náhle zemřel, věci nabraly zcela jiný spád... Vysněný zákrok Jaroslavě nakonec dopřály její děti. Kromě plastiky víček došlo i na omlazení pod rukama korektivní dermatoložky. A výsledek? Ten nejlepší – spokojená a opět šťastná žena.

Více
26
Srp
 • MEDICOM Clinic

Pigmentové skvrny z letního slunce: Jak se jich co nejdříve zbavit?

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Poslední týden prázdnin je tady, a tak už pomalu počítáte škody, jaké napáchalo slunce na vaší tváři či v dekoltu? Pigmentové skvrny patří k těm nejčastějším z nich. Jestli se jich chcete opravdu zbavit, oceníte rady našich dermatoložek.

Více