MEDICOM Clinic Blog
23
Bře
 • MEDICOM Clinic

Máte mastnou pleť? Poradíme vám, jak se o ni správně postarat

Ošetření , Rozhovory

Vadí vám černé tečky na nose i v jeho nejbližším okolí? Stále hledáte tu pravou kosmetiku, která by vám na ně alespoň trochu zafungovala? Jak doma pečovat o mastnou pleť s rozšířenými a zanesenými póry, na to jsme se tentokrát zeptali naší korektivní dermatoložky MUDr. Markéty Majerové.

Více
17
Bře
 • MEDICOM Clinic

8 věcí, které potřebujete vědět o epilaci laserem

Ošetření , Rozhovory

Nebaví vás neustálé holení chloupků, ráda byste se jich zbavila jednou provždy? Skutečně je to možné, a to díky trvalé laserové epilaci. Než se k nám na kliniku poprvé na tuto proceduru vydáte, zjistěte si o ní veškeré podrobnosti. Koneckonců ideální doba, kdy s epilací lasem začít, nastává právě teď...

Více
23
Pro
 • MEDICOM Clinic

Jak vypadali naši lékaři jako děti a co si přáli od Ježíška?

O nás , Rozhovory

Zítra je Štědrý den, a tak jsme se rozhodli spolu s našemi lékaři trochu zavzpomínat. Zeptali jsme se jich, na jaký z dárků pod stromečkem nikdy nezapomenou a zároveň jsme je poprosili o fotku z jejich dětských let. Tak schválně, poznali byste kdo je kdo?

Více
16
Pro
 • MEDICOM Clinic

5 tipů pro svůdný dekolt nejen o vánočních svátcích

Lifestyle , Ošetření , Zákroky

Období firemních večírků je v plném proudu a vy přemýšlíte, co na sebe. Ráda byste sáhla po oblíbených pouzdrových šatech s hlubokým výstřihem, jenže si na takový model úplně nevěříte. V dekoltu se vám ubytovaly vrásky, kůže vypadá unaveně, pomačkaně, zestárle. A o tom, jak vypadá vaše poprsí po dětech, raději pomlčet... Jak to vše napravit?

Více
09
Pro
 • MEDICOM Clinic

Nejlepší vánoční dárek? Přece dárková poukázka k nám!

Lifestyle , Ošetření , Zákroky

Zní to až neuvěřitelně, ale polovina adventu je za námi. S pečením cukroví vám možná pomůže maminka nebo babička, ale vybrat vánoční dárky bylo, je a bude vždycky jen a jen na vás... Nadělte letos své rodině právě dárkové poukázky k nám. Poradíme vám, na jaké ošetření či zákrok by je vaši nejbližší mohli s radostí uplatnit.

Více
25
Lis
 • MUDr. Třísková, MEDICOM Clinic

Zimní péče o pleť: Jaké rady má pro vás naše dermatoložka?

Ošetření , Rozhovory

Zima je pro kůži paradoxně tím nejnáročnějším obdobím v roce. Musí se totiž denně vypořádávat s extrémními výkyvy teplot. Sužuje ji pobyt na mrazu a vzápětí přechod do mnohdy až přetopené kanceláře či domácnosti. Jak o pokožku pečovat, aby zimu zvládla bez újmy na zdraví i na kráse? Zeptali jsme se té nejpovolanější – korektivní dermatoložky MUDr. Kataríny Třískové.

Více
18
Lis
 • MEDICOM Clinic

Vánoce se blíží... Nečekejte na zázrak, darujte krásu!

Novinky , O nás

Přibližně za měsíc začnou nejkrásnější svátky v roce, a tak určitě přemýšlíte nad tím, čím letos u stromečku potěšit svou rodinu, přátele i o co si sama napsat Ježíškovi... ;-) Mnoho velkých přání z oblasti krásy dovedou splnit naše vánoční dárkové poukázky, ke kterým rozdáváme i spoustu dalších dárků navíc!

Více
14
Říj
 • MEDICOM Clinic

Podzim a zima? Ideální čas, kdy začít s laserovou epilací

Ošetření , Příběhy

Vadí vám neustálé holení chloupků v podpaží, na nohou i na intimních místech? Zapomeňte na stud a objednejte se k nám na laserovou epilaci. Stejně to udělala novinářka Michaela Kramárová, která své pocity sepsala do článku pro časopis Maminka. My jsme se ho rozhodli vydat i tady na blogu. Alespoň budete vědět, co vás při epilaci laserem čeká a nemine. ;-)

Více
07
Říj
 • MEDICOM Clinic

FemLase: intimní ošetření, které pomáhá, ale nahlas se o něm nemluví

Anti-aging , Ošetření , Rozhovory , Zákroky

Trpíte na časté záněty močových cest nebo vám po opakovaných porodech vadí mírnější inkontinence? Chcete se znovu cítít jako atraktivní žena, mladá a zdravá maminka, kterou nic takového netrápí? Seznamte se s laserových ošetřením FemLase, které vám představí ta nejpovolanější – naše uroložka MUDr. Vlasta Vyhnánková Ph.D.

Více
23
Zář
 • MEDICOM Clinic

Jak pečovat o pleť, když se ochladí? Pomůže výživa a hydratace

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Jeden den se ještě vyhříváte na slunci a užíváte si babího léta, ten následující už ale pomalu hledáte zimní bundu a nestydíte se ani za čepici. Sebe snadno obléknete do teplejšího oblečení, ale jaký kabát dopřát pleti, aby během sychravého počasí nestrádala? Zeptali jsme se naší korektivní dermatoložky MUDr. Kataríny Třískové.

Více
16
Zář
 • MEDICOM Clinic

Červené žilky: Jak se jich zbavit a naučit se jejich tvorbě předcházet

Anti-aging , Ošetření , Rozhovory

Vadí vám v obličeji nebo jinde na těle popraskané červené žilky a nevíte, jak se jich zbavit? Zároveň se chcete naučit jejich tvorbě předcházet? V rozhovoru s naší korektivní dermatoložkou MUDr. Ivou Obstovou se vše o tzv. angiektáziích dozvíte.

Více
26
Srp
 • MEDICOM Clinic

Pigmentové skvrny z letního slunce: Jak se jich co nejdříve zbavit?

Anti-aging , Lifestyle , Ošetření

Poslední týden prázdnin je tady, a tak už pomalu počítáte škody, jaké napáchalo slunce na vaší tváři či v dekoltu? Pigmentové skvrny patří k těm nejčastějším z nich. Jestli se jich chcete opravdu zbavit, oceníte rady našich dermatoložek.

Více