MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

Zeštíhlení bez námahy? Odpověď zní kryolipolýza!

29 Únor

Chcete zatočit se špíčky na břiše, zhubnout přes stehna či boky, nebo viditelně zeštíhlit v jiné partii, ale nehodláte kvůli tomu trpět v posilovně ani se přehnaně omezovat v jídle? Dejte špíčkům sbohem pomocí kryolipolýzy CoolTech! Tenhle neinvazivní liposukční zákrok je důkazem, že zázraky se dějí...

Více

MUDr. Petr Pachman: "Smyslem je, aby se každý ve svém těle cítil dobře."

23 Únor

Jaký názor má na plastické operace a kult krásy náš plastický chirurg, MUDr. Petr Pachman? Jaké jsou aktuální trendy v tomhle oboru a které zákroky patří k těm nejvyhledávanějším? Přečtěte si poutavý rozhovor!

Více

Facebook

  • liposukce

Jak se zbavit tuku. Značka: Co nejrychleji a jednou provždy!

22 Únor

Pravidelně cvičíte, celkem zdravě jíte, ale stejně nakonec zhubnete tam, kde to nejméně potřebujete? Vsaďte na některou z našich liposukcí a zeštíhlete přesně v partii, o které si tajně sníte!

Více

MUDr. Katarína Třísková

„K nejmodernějším a nejúčinnějším metodám odstranění nežádoucího ochlupení patří laserová epilace. Její efekt se však odvíjí od typu chloupků, lokality epilace i fototypu kůže. Nejlépe se epilují silné tmavé chloupky na světlé kůži."
  • MEDICOM Clinic, implantáty, prsa

Dokonalá prsa bez komplikací? Vsaďte na náš nový typ implantátů značky Polytech!

08 Únor

Zvažujete plastickou operaci prsou, ale bojíte se případných zdravotních komplikací? Zvolte mamární implantáty s mikropolyuretanovým povrchem značky Polytech a strach mít nemusíte!

Více

MUDr. PETR PACHMAN

„Všichni máme své limity, jak po stránce zdravotní, tak kvůli genetickým dispozicím. Právě proto ale můžeme využít liposukce, která pomáhá vytvarovat postavu a zbavit se tuku tam, kde se to zdá být nemožné.“
  • MUDr. Markéta Majerová, MEDICOM Clinic, botulotoxin

Botulotoxin: Vše, co jste o něm chtěly vědět a bály se zeptat!

01 Únor

Kontroverzní botulotoxin. Pro mnohé strašák, přitom v jádru pašák… Musí vám ho ovšem aplikovat zkušený lékař a na klinice s dobrou pověstí. Pak věřte, že zahraje jedině ve váš prospěch!

Více