MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

5 tipů, jak připravit pleť na poslední noc v roce

30 Prosinec

Zítra nás čeká silvestrovská noc, tudíž se jen málokterá z nás dostane do postele před půlnocí. Spolu s našemi dermatoložkami jsme pro vás proto sestavili několik tipů, jak připravit svou pleť na dlouhou noční jízdu i ráno po ní.

Více
  • MEDICOM Clinic

Jak vypadali naši lékaři jako děti a co si přáli od Ježíška?

23 Prosinec

Zítra je Štědrý den, a tak jsme se rozhodli spolu s našemi lékaři trochu zavzpomínat. Zeptali jsme se jich, na jaký z dárků pod stromečkem nikdy nezapomenou a zároveň jsme je poprosili o fotku z jejich dětských let. Tak schválně, poznali byste kdo je kdo?

Více

Facebook

  • MEDICOM Clinic

5 tipů pro svůdný dekolt nejen o vánočních svátcích

16 Prosinec

Období firemních večírků je v plném proudu a vy přemýšlíte, co na sebe. Ráda byste sáhla po oblíbených pouzdrových šatech s hlubokým výstřihem, jenže si na takový model úplně nevěříte. V dekoltu se vám ubytovaly vrásky, kůže vypadá unaveně, pomačkaně, zestárle. A o tom, jak vypadá vaše poprsí po dětech, raději pomlčet... Jak to vše napravit?

Více
  • MEDICOM Clinic

Nejlepší vánoční dárek? Přece dárková poukázka k nám!

09 Prosinec

Zní to až neuvěřitelně, ale polovina adventu je za námi. S pečením cukroví vám možná pomůže maminka nebo babička, ale vybrat vánoční dárky bylo, je a bude vždycky jen a jen na vás... Nadělte letos své rodině právě dárkové poukázky k nám. Poradíme vám, na jaké ošetření či zákrok by je vaši nejbližší mohli s radostí uplatnit.

Více
  • MEDICOM Clinic

V zimě rty trpí. Co pro ně můžete udělat?

02 Prosinec

Trápí vás neustále vysušené rty, dokonce se vám na nich vytvářejí bolestivé prasklinky? Snažíte se denně používat balzám na rty, ale máte pocit, že na chlad, mráz a vítr ani on prostě nestačí? Jak pečovat o rty v zimě a podobným situacím předcházet, o tom jsme si povídali s naší korektivní dermatoložkou MUDr. Ivou Obstovou.

Více