MEDICOM Clinic Blog

  • MEDICOM Clinic

„Své břicho si teď prohlížím s obdivem a láskou.“

24 Únor

Dvojnásobná maminka Iveta (34) přibrala v každém těhotenství okolo třiceti kil. Sportem a zdravým jídelníčkem se jí sice pokaždé poměrně rychle povedlo dostat na původní váhu, ale ošklivý kožní převis jí už na břiše po velkých výkyvech váhy bohužel zůstal. Dál proto nebylo nad čím váhat – přišel čas vrátit břicho do původního stavu pomocí tzv. miniabdominoplastiky.

Více
  • MEDICOM Clinic

Nejčastější otázky na téma: Plastická operace obličeje

17 Únor

Zvažujete plastickou operaci obličeje, ale nevíte, jestli zvolit miniliftig, klasický lifting nebo zda je pro vás vhodný náš MyFaceLift? Jaký je rozdíl v operacích, díky kterým dokáže vaše tvář výrazně omládnout? Na otázky k tématu omlazení obličeje pomocí plastické operace odpovídá jeden z těch nejpovolanějších – plastický chirurg MUDr. Tomáš Ventruba.

Více

Facebook

  • MEDICOM Clinic

Jak vybrat správně oční krém a omládnout v okolí očí?

10 Únor

Poslední dobou jste toho příliš nenaspala, a tak se vám okolo očí vytvořily vějířky vrásek a pod očima temné kruhy. Ráda byste zamaskovala škody napáchané v okolí očí a opět působila odpočatějším dojmem? Zkuste přizvat do své povinné kosmetické výbavy oční krém. Poradíme vám s jeho výběrem i jak se o oční okolí dobře starat.

Více
  • MUDr. Puls MEDICOM CLINIC

„Snažím se svým klientům měnit život k lepšímu.“

03 Únor

Estetické plastické chirurgii se věnuje více než dvacet let a díky domácím i zahraničním kongresům, kterých se pravidelně zúčastňuje, stále patří k těm nejvyhledávanějším lékařům ve svém oboru. S MUDr. Michalem Pulsem, CSc. jsme si povídali mimo jiné o tom, jaké zákroky provádí nejraději, proč ho jeho práce stále baví a jestli se opravdu vždy chtěl stát plastickým chirurgem.

Více